Oferta pracy

Referent ds. Zakupów

SELENA FM S.A.O firmie

  • Polna 16, Siechnice
    Siechnice, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

SELENA FM S.A.

Polna 16

Siechnice

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i operacyjna obsługa zakupów surowców i opakowań.

  • Składanie zamówień na : surowce, opakowania, wsady, części zamienne oraz usługi.

  • Egzekwowanie potwierdzeń na złożone zamówienia.

  • Kontrola o optymalizację stanów magazynowych.

  • Nadzór nad dokumentacją zakupową.

  • Przygotowywanie prognoz na poszczególne surowce dla dostawców.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację.

  • Umiejętność obsługi komputera.

  • Umiejętnośćpracy w zespole.

  • Terminowość, rzetelność i dokładność.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

  • Motywacyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy.

  • Prywatną opiekę medyczna.

  • Dofinansowanie do karty sportowej oraz szkoleń językowych.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczeń.

  • Pełne wsparcie i przyjazną atmosferę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Obecnie Grupę Selena opisuje kilka liczb: 35 spółek w 18 krajach, globalna sprzedaż na ponad 100 rynkach, 19 zakładów produkcyjnych w Europie, Azji i Ameryce, blisko 2000 pracowników, 42 000 profesjonalnych klientów i miliony użytkowników indywidualnych.

Jesteśmy jednym z 4 największych producentów montażowej piany poliuretanowej na świecie na potrzeby budownictwa, którego serce od początku lat 90. bije we Wrocławiu. Jesteśmy liderem w kilku segmentach rynku i uznanym innowatorem w branży profesjonalnej chemii budowlanej.

Należymy do tych, którzy zamiast próbować przewidywać przyszłość - po prostu ją tworzą.

Przewiń do profilu firmy