Oferta pracy

Referent ds. zamówień

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok

Elektryczna 13

Centrum

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie postepowań zakupowych w oparciu o postanowienia regulacji wewnętrznych jak i Ustawy Prawo zamówień publicznych w roli sekretarza,

  • przygotowywanie i weryfikacja kompletności dokumentacji postępowań przetargowych,

  • prowadzenie rejestrów i zestawień na potrzeby Spółki,

  • prowadzenie aukcji elektronicznych i negocjacji handlowych,

  • opracowywanie pism/odpowiedzi na wnioski w ramach funkcjonowania jednostki zakupowej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe administracyjne, prawnicze lub pokrewne,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • kompetencje w zakresie orientacji na jakość, umiejętności negocjacyjnych, podejmowania decyzji, orientacji na klienta oraz współpracy i zaangażowania.

Mile widziane

  • mile widziana znajomość programu SAP,

  • mile widziane doświadczenie w pracy przy prowadzeniu postepowań o udzielenie zamówienia publicznego i pracy administracyjno – biurowej,

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • pakiet benefitów pozapłacowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego. Gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów. Stale się zmieniamy, by realizować nasze strategiczne cele, w tym osiągnięcie neutralności klimatycznej do 2050 r. Jesteśmy liderem transformacji energetycznej w Polsce.

PGE Dystrybucja S.A. to największy w Polsce operator systemu dystrybucyjnego. Spółka działa na terenie wschodniej i centralnej części kraju (około 40% terytorium Polski). Dystrybuuje energię elektryczną do ponad 5,5 mln Odbiorców. W centrali i siedmiu oddziałach spółki zatrudnionych jest prawie 10 tys. pracowników.

Przewiń do profilu firmy