Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1347 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Referent ds. Zamówień Publicznych

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2015-03-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy

    jest największą państwową uczelnią w Bydgoszczy. Na stanowiskach naukowo-dydaktycznych,
    administracyjnych i obsługi zatrudnia ponad tysiąc osób.

    Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bydgoszcz
    Region: kujawsko-pomorskie

    Opis stanowiska:

    • kompleksowa obsługa postępowań przetargowych w sprawie o udzielenie zamówienia publicznego
      po stronie zamawiającego.

    Do obowiązków na tym stanowisku będzie należało:

    • sporządzanie ogłoszeń o udzielenie zamówienia,
    • sporządzenia specyfikacji istotnych warunków zamówienia,
    • udzielanie odpowiedzi wykonawcom na dotyczących treści ogłoszenia o zamówieniu i SIWZ,
    • sporządzenia informacji o wyborze najkorzystniejszej oferty,
    • sporządzanie dokumentacji przetargowej.
    • wykształcenie wyższe,
    • min. 1-roczne doświadczenie w pracy związanej z przygotowywaniem i prowadzeniem postępowań związanych z udzielaniem zamówień publicznych,
    • teoretyczna i praktyczna znajomość Ustawy - Prawo Zamówień Publicznych,
    • doświadczenie w realizacji zamówień dofinansowywanych ze środków z funduszy unijnych.
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

    Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji
    (CV + list motywacyjny) za pomocą przycisku Aplikuj,
    w terminie do 08.04.2015 r., do godz. 13.00.

    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)."