Oferta pracy

Referent ds. Zamówień Publicznych

Hombre Service Sp. z o.o.O firmie

Hombre Service Sp. z o.o.

Alfonsa Chmielewskiego 5B

Sopot

Hombre Service Sp. z o.o. jest firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży usług porządkowych oraz ochrony.

Obecne poszukujemy osoby na stanowisko:

Główne obowiązki:

  • kompleksowe przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji przetargowej zgodnie z Ustawą PZP, weryfikacja SIWZ, weryfikacja draftów umów pod kątem zagrożeń, opracowywanie pytań formalnych, pilnowanie terminów wynikających z Ustawy PZP (zadawanie pytań, składanie ofert, uzupełnienia, itd), składanie dokumentów w wersji papierowej i elektronicznej, wyszukiwanie postępowań przetargowych zgodnych z profilem działalności firmy,
  • archiwizacja prowadzonych postępowań,
  • raportowanie bieżących działań zgodnie ze standardami firmy.

Od kandydata oczekujemy:

  • znajomości ustawy o zamówieniach publicznych oraz procedur przetargowych,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • wysokich zdolności komunikacyjnych,
  • umiejętności efektywnej pracy pod presją czasu,
  • samodzielności, inicjatywy w działaniu i dobrej organizacji pracy,
  • wysokie zaangażowanie w działalność firmy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • ciekawą, wielozadaniową pracę.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Przesyłając CV prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Hombre Service sp. z o.o z Siedzibą w Sopocie przy ul. Chmielewskiego 5b w procesie rekrutacji na stanowisko Referent ds. Zamówień Publicznych na potrzeby: obecnego procesu rekrutacji/przyszłych procesów rekrutacji.
Jednocześnie oświadczam iż przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie"

"Oświadczam ponadto, że jestem świadoma/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści danych i możliwości ich poprawiania, a także o prawie wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.”

CV kandydata przechowywane będzie przez okres prowadzenia procesu rekrutacji, po tym czasie zostanie usunięte. Aplikacji nie odsyłamy. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacji CV kandydata przechowywane będzie przez okres 3 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji, po tym okresie będzie usunięte, a dane osobowe kandydata nie będą przetwarzane w żadnym innym celu będą przetwarzane w żadnym innym celu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy