Oferta pracy

Referent ds. zamówień publicznych

Muzeum Górnictwa Węglowego w ZabrzuO firmie

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu

ul. Agricoli 2

Zabrze

Nr naboru: 11/DZP/2020

MUZEUM GÓRNICTWA WĘGLOWEGO W ZABRZU

Poszukuje osoby na stanowisko:

Ogólny zakres obowiązków:

  • Przygotowanie i realizacja postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w trybie ustawy Prawo Zamówień Publicznych,
  • Odpowiedzialność za zachowanie zgodności powierzonych i realizowanych postępowań z wytycznymi instytucji zarządzających oraz innymi obowiązującymi przepisami prawa krajowego i UE w zakresie prawa zamówień publicznych,
  • Kontrola zachowania procedur związanych z ustawą prawo zamówień publicznych oraz z dokumentami i procedurami obowiązującymi w MGW w zakresie wydatków do 30 000 euro oraz powyżej,
  • Przygotowanie i realizacja sprawozdawczości Działu zamówień publicznych,
  • Nadzór nad budżetem DZP w tym bieżące uzupełnianie planów i wykonania w obowiązujących tabelach, uczestnictwo w przygotowywaniu planów budżetowych, współpraca z działami składającymi zamówienia oraz działem Księgowości,
  • Weryfikacja ex ante oraz ex post wybranych postępowań prowadzonych zgodnie z przepisami Pzp.,
  • Świadczenie pomocy merytorycznej w zakresie formalno - prawnym przy przeprowadzaniu postępowań przetargowych.
  • Koordynacja procedur związanych z udzielaniem zamówień podobnych i dodatkowych zgodnie z zapisami ustawy PZP,
  • Archiwizowanie dokumentów związanych z działem DZP,
  • Współpraca z innymi działami Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu,
  • Należyte i terminowe wykonywanie obowiązków pracowniczych oraz poleceń służbowych,
  • Przestrzeganie powszechnie obowiązujących przepisów prawa, przepisów wewnątrzzakładowych oraz wszelkich wytycznych podjętych przez Dyrektora Instytucji,
  • Odpowiedzialność za naruszenie dyscypliny finansów publicznych w zakresie powierzonych,
    i realizowanych postępowań przetargowych na zasadach wynikających z właściwych przepisów.

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie minimum średnie lub wyższe (kierunek: zarządzanie, administracja, ekonomia itp.),
  • co najmniej roczne doświadczenie w obszarze zamówień publicznych,
  • dobra organizacja pracy i umiejętność planowania,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • sumienność, terminowość, odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
  • umiejętność pracy w zespole – komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office.

Wymagania dodatkowe:

  • mile widziana znajomość i doświadczenie w obszarze jednostek finansów publicznych.

Wymagane dokumenty:

  • CV

Warunki zatrudnienia:

Forma zatrudnienia:      umowa o pracę na okres próbny,
Wymiar etatu:                pełny,
System czasu pracy:     praca w systemie podstawowym,
Miejsce pracy:               Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu, ul. Georgiusa Agricoli 2

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • otwartość na Twoje pomysły, pracę pełną możliwości i wyzwań zawodowych,
  • możliwość rozwijania własnych kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • świadczenia w ramach ZFSŚ,
  • możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych.

Aplikacje należy składać w terminie do
28.08.2020 r.
za pomocą przycisku aplikowania poniżej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji, w zakresie wykraczającym poza katalog ujęty w treści art. 221 Kodeksu pracy, przez Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu, w celach prowadzenia przez ten podmiot postępowania rekrutacyjnego, którego aplikacja dotyczy.”

Dodatkowe informacje:

  • prosimy powoływać się w składanej dokumentacji na podany numer naboru,
  • Muzeum zastrzega sobie możliwość przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy