Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Referent ds. zaopatrzenia

BIAFORMO firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zamówień zgodnie z obowiązującymi procedurami

  • negocjacje z dostawcami cen oraz warunków zakupu

  • wyjazdy samochodem służbowym po zakupy zaopatrzeniowe

  • aktywne poszukiwanie nowych dostawców i produktów

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (mile widziani absolwenci lub studenci 5 roku studiów najlepiej Wydziału Mechanicznego)

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • biegła obsługa pakietu MS Office

  • odpowiedzialność, dokładność, łatwość nawiązywania kontaktów

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego

  • pakiet socjalny

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie dokumentów (CV, klauzulę o ochronie danych osobowych) wraz z podaniem nazwy stanowiska za pomocą przycisku APLIKUJ