Ta oferta pracy jest nieaktualna od 74 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Referent ds. Zapewnienia Jakości

  • Tajęcina (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Goodrich Aerospace Poland to firma lotnicza wchodząca w skład Dywizji Systemów Podwozi Lotniczych korporacji UTC Aerospace Systems – będącej jednym z największych producentów podwozi lotniczych na świecie. Goodrich Aerospace Poland specjalizuje się w produkcji części, podzespołów oraz podwozi lotniczych do samolotów cywilnych i wojskowych dla takich odbiorców jak: Boeing, Airbus, Bombardier, Lockheed Martin oraz Gulfstream.

    W związku z rozbudową zakładu w Tajęcinie poszukujemy kandydatów
    na stanowisko:
    (ZASTĘPSTWO)

    Podstawowe obowiązki:

    • Wsparcie dokumentowania Systemu Zarządzania Jakością,
    • Wsparcie procesu audytowania Systemu Zarządzania Jakością,
    • Przegląd kontraktów i zatwierdzanie dokumentacji technologicznej,
    • Uczestnictwo w tworzeniu raportów oraz wskaźników jakościowych,
    • Wsparcie podejmowanych działań jakościowych w przypadku zaistnienia „wąskiego gardła”,

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
    • Znajomość norm Systemu Zarządzania Jakością,
    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, norm i rysunków,
    • Umiejętność opracowywania procedur i instrukcji pracy,
    • Dobra znajomość języka angielskiego,
    • Dobra znajomość pakietu MS Office,

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym i krajowym
    • Dynamiczne środowisko pracy
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
    • Pakiet socjalny, w tym karty MultiSport

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) w języku polskim
    w terminie do 30.03.2018 za pomocą Aplikuj

    W tytule prosimy podać nazwę stanowiska, na które przesyłana jest aplikacja.

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie na dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej ofercie pracy do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn 29.08.1997 o Ochronie Danych osobowych Dz.U.Nr 133 poz. 283 z późniejszymi zmianami)”