Ta oferta pracy jest nieaktualna od 588 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Referent ds. zarządzania gospodarką majątkową i kontroli dostawcy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 10.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FIRST DATA POLSKA S.A., właściciel marki POLCARD, obecnej na polskim rynku od grudnia 1990 roku, jest jednym z największych na polskim rynku agentem rozliczeniowym kart płatniczych świadczącym swoje usługi zarówno w sektorze bankowym, jak i handlowo-usługowym.

    W zakresie nowoczesnych płatności FIRST DATA POLSKA S.A. umożliwia punktom handlowo-usługowym przyjmowanie płatności kartami: dokonuje autoryzacji transakcji, ich przetwarzania oraz rozliczania. W obszarze nowoczesnych rozwiązań dla banków FIRST DATA POLSKA S.A. oferuje kompleksową obsługę outsourcingu kart: wydawnictwo i zarządzania bazą kart oraz rozliczania transakcji.

    FIRST DATA POLSKA stanowi część korporacji FIRST DATA, czołowego dostawcy rozwiązań w dziedzinie handlu elektronicznego i płatności elektronicznych na całym świecie. FIRST DATA obsługuje ponad 6 milionów punktów handlowych, 1 900 wydawców kart i ich klientów.

    Więcej informacji o firmie na www.firstdata.com/careers
    Miejsce pracy: Warszawa

    Podstawowe zadania:

    • Wsparcie w procesach kontroli dostawców zewnętrznych
    • Wsparcie Sprzedaży w ramach procesów związanych z dystrybucją i obsługą Terminali POS
    • Wsparcie w procesach związanych z zarządzeniem gospodarką majątkową

    Zakres odpowiedzialności:

    • Obsługa incydentów i reklamacji związanych nieprawidłowym działaniem dostawców zewnętrznych
    • Codzienna kontrola i obsługa zleceń przerwanych / przeterminowanych
    • Wsparcie i kontrola przy realizacji dużych wdrożeń
    • Kontrola rozchodu materiałów szkoleniowych i prognozowanie ich zakupu
    • Kontrola terminowości usług kurierskich i obsługa incydentów związanych z dostarczeniem przesyłek za pomocą kuriera

    Wymagania:

    • Swobodna praca na komputerze (Office, bardzo dobra znajomość EXCEL)
    • Umiejętność pracy w zespole oraz z własnej inicjatywy
    • Zorientowanie na szczegóły
    • Umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy - zlecenia
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Przyjazną atmosferę i pracę w zgranym zespole
    • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennych na rynku umiejętności w międzynarodowej korporacji

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku

    Oświadczamy, iż będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o dołączenie do swojej oferty następującej klauzuli: „„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.). Jednocześnie oświadczam, że dane zostały przesłane dobrowolnie oraz, że zostałem poinformowany/a o prawie wglądu do nich oraz do ich poprawiania."