Ta oferta pracy jest nieaktualna od 306 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Referent ds. zarządzania gospodarką majątkową i kontroli dostawcy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-01-10

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

FIRST DATA POLSKA S.A., właściciel marki POLCARD, obecnej na polskim rynku od grudnia 1990 roku, jest jednym z największych na polskim rynku agentem rozliczeniowym kart płatniczych świadczącym swoje usługi zarówno w sektorze bankowym, jak i handlowo-usługowym.

W zakresie nowoczesnych płatności FIRST DATA POLSKA S.A. umożliwia punktom handlowo-usługowym przyjmowanie płatności kartami: dokonuje autoryzacji transakcji, ich przetwarzania oraz rozliczania. W obszarze nowoczesnych rozwiązań dla banków FIRST DATA POLSKA S.A. oferuje kompleksową obsługę outsourcingu kart: wydawnictwo i zarządzania bazą kart oraz rozliczania transakcji.

FIRST DATA POLSKA stanowi część korporacji FIRST DATA, czołowego dostawcy rozwiązań w dziedzinie handlu elektronicznego i płatności elektronicznych na całym świecie. FIRST DATA obsługuje ponad 6 milionów punktów handlowych, 1 900 wydawców kart i ich klientów.

Więcej informacji o firmie na www.firstdata.com/careers
Miejsce pracy: Warszawa

Podstawowe zadania:

  • Wsparcie w procesach kontroli dostawców zewnętrznych
  • Wsparcie Sprzedaży w ramach procesów związanych z dystrybucją i obsługą Terminali POS
  • Wsparcie w procesach związanych z zarządzeniem gospodarką majątkową

Zakres odpowiedzialności:

  • Obsługa incydentów i reklamacji związanych nieprawidłowym działaniem dostawców zewnętrznych
  • Codzienna kontrola i obsługa zleceń przerwanych / przeterminowanych
  • Wsparcie i kontrola przy realizacji dużych wdrożeń
  • Kontrola rozchodu materiałów szkoleniowych i prognozowanie ich zakupu
  • Kontrola terminowości usług kurierskich i obsługa incydentów związanych z dostarczeniem przesyłek za pomocą kuriera

Wymagania:

  • Swobodna praca na komputerze (Office, bardzo dobra znajomość EXCEL)
  • Umiejętność pracy w zespole oraz z własnej inicjatywy
  • Zorientowanie na szczegóły
  • Umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy - zlecenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę i pracę w zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennych na rynku umiejętności w międzynarodowej korporacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku

Oświadczamy, iż będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dołączenie do swojej oferty następującej klauzuli: „„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.). Jednocześnie oświadczam, że dane zostały przesłane dobrowolnie oraz, że zostałem poinformowany/a o prawie wglądu do nich oraz do ich poprawiania."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się