Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Referent ds. Zatrudnienia i Płac

Spółdzielnia Inwalidów Spamel

  • Wojska Polskiego 3, Twardogóra
    Twardogóra, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Wojska Polskiego 3

Twardogóra

Twój zakres obowiązków

  • naliczanie wynagrodzeń,

  • sporządzanie deklaracji do ZUS, GUS, PFRON, US,

  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej,

  • obsługa pracowników w zakresie PPK,

  • monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, przepisach podatkowych i ubezpieczeń społecznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie/wyższe,

  • znajomość i umiejętność interpretowania przepisów prawa pracy,

  • znajomość programów Microsoft Office,

  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i dokładność

Mile widziane

  • orzeczenie o niepełnosprawności

To oferujemy

  • stabilną pracę w firmie działającej na rynku od 70 lat

  • indywidualną ścieżkę kariery opartą na możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • opieka stomatologiczna

  • siłownia w biurze

  • dyżury lekarza w biurze

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie wypoczynku

S. I. „Spamel” jest producentem wyrobów elektrycznych niskiego napięcia o szerokim zastosowaniu w przemyśle elektrotechnicznym, maszynowym, energetyce oraz budownictwie.

Przewiń do profilu firmy