Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Referent ds. Zobowiązań

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 16.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    PGE Energia Ciepła S.A. jest częścią Grupy Kapitałowej PGE – lidera na rynku energii elektrycznej i ciepła.
    Grupa PGE znajduje się w pierwszej piątce największych pracodawców w Polsce, dając stabilne zatrudnienie ponad 40 tysiącom osób w ponad dwustu lokalizacjach.

    W naszej firmie dużą wagę przywiązujemy do tego, aby zapewnić naszym pracownikom bezpieczne warunki pracy oraz stabilne zatrudnienie przy jednoczesnym stawianiu im ciekawych wyzwań zawodowych.

    W związku z rozwojem PGE Energia Ciepła S.A. poszukujemy osoby na stanowisko:

    (umowa o pracę na czas określony)

    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa księgowa w obszarze zobowiązań
    • Zapewnienie obiegu oraz archiwizacji dokumentów zakupowych
    • Identyfikacja błędów formalnych oraz ich korekta
    • Ewidencjonowanie not korygujących i not odsetkowych
    • Przygotowywanie danych do badania sprawozdania finansowego w zakresie zobowiązań
    • Uzgadnianie sald kont księgi głównej w obszarze zobowiązań

    Nasze oczekiwania:

    • Roczne doświadczenie w obszarze finansów
    • Praktyczna znajomość zasad rachunkowości w szczególności z obszaru zobowiązań
    • Znajomość przepisów prawa w zakresie podatku VAT
    • Znajomość systemu SAP w obszarze finansów – mile widziana
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
    • Otwartość w kontaktach z ludźmi

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dużej firmie energetycznej
    • Atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający czytelny system premiowy
    • Możliwość rozwoju w ramach struktury wewnętrznej
    • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Liczne świadczenia z ZFŚS
    • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka
    „Dołącz do nas i zmieniaj branżę razem z nami”