Referent - Dział Sprzedaży i Marketingu

Zakłady Mechaniczne "GLIMAG" S.A.O firmie

4 000 zł brutto / mies.

Zakłady Mechaniczne "GLIMAG" S.A.

Toszecka 102

Gliwice

Firma Zakłady Mechaniczne „Glimag” S.A. producent przekładni i reduktorów, obecna na polskim rynku od 1945r., poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis stanowiska:

Do zadań realizowanych na tym stanowisku należy

  • przygotowywanie ofert handlowych, w tym ofert przetargowych,
  • prowadzenie dokumentacji, ewidencji związanej z obowiązkami realizowanymi w dziale,
  • uczestniczenie w wydarzeniach branżowych.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • dobra organizacja pracy,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • stabilną pracę,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • wynagrodzenie w wysokości 4000,00PLN brutto miesięcznie.

CV z listem motywacyjnym prosimy kierować za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji / Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE./

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy