Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Referent Dział Zakupów

RAVEN PL SP. Z O.O.

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kontrola i opisywanie faktur zakupowych, monitorowanie rynku konkurencji,

  • kontrola dostaw i śledzenie stanów magazynowych,

  • sporządzanie raportów dotyczących zapasów, współpraca z centralnym zakupem na Słowacji,

  • archiwizacja atestów w bazie danych,

  • praca w systemie I-zmianowym (w godzinach 07.30-15.45) od poniedziałku do piątku.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki techniczne) ,

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office z naciskiem na Excela,

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w dziale zakupów oraz znajomość asortymentu hutniczego,

  • oczekujemy osoby komunikatywnej, rzetelnej i odpowiedzialnej.

To oferujemy

  • Oferujemy stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę w stale rozwijającej się firmie,

  • Odpowiednie narzędzia pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Jesteśmy Grupą RAVEN, w skład której wchodzi słowacka spółka akcyjna Raven , oraz spółki-córki mające swoje siedziby w Polsce, Czechach oraz na Węgrzech. Grupa zatrudnia 750 pracowników i jest obecnie jednym z najważniejszych dystrybutorów materiałów hutniczych w krajach grupy Wyszehradzkiej.

Przewiń do profilu firmy