Oferta pracy

Referent

Premium Management S.A.

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Włączanie dokumentów do zasobu archiwalnego;

  • Wyszukiwanie zamówionej dokumentacji w wyznaczonych magazynach;

  • Wprowadzanie danych opisujących dokumenty;

  • Porządkowanie i segregacja dokumentów na magazynach

  • Sporządzanie elektronicznych kopii dokumentacji;

  • Weryfikacja prawidłowości i czytelności elektronicznych kopii dokumentów po zeskanowaniu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie;

  • Dobra znajomość obsługi komputera oraz MS Office;

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Spółce istniejącej na rynku od ponad 12 lat,

  • pracę od poniedziałku do piątku (oferta dedykowana również dla studentów studiów wieczorowych i zaocznych),

  • elastyczne godziny pracy – możliwość podjęcia pracy w godzinach 06.00-10.00,

  • pakiet dodatkowych świadczeń pozapłacowych (karta Multisport, opieka me-dyczna, dofinansowanie do wypoczynku, paczki świąteczne),

  • premię jubileuszową co 5 lat (200 % wynagrodzenia),

  • udział w wyjazdach integracyjnych,

  • kompleksowe wdrożenie we wszystkie zadania przewidziane na stanowisku ob-jętym rekrutacją,

  • Charakter pracy magazynowo- biurowy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Zaczynasz pracę zawodową? Chcesz powrócić na rynek pracy po dłuższej przerwie? Lubisz pracę z porządkowaniem dokumentacji? Aplikuj do nas, nauczymy Cię pracy w profesjonalnym archiwum od podstaw 😊