Ta oferta pracy jest nieaktualna od 58 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Referent - Inspektor w Departamencie Likwidacji Szkód

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-07-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group – jedna z dynamicznie rozwijających się firm ubezpieczeniowych na polskim rynku, należąca do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

    Referent / Inspektor
    w Departamencie Likwidacji Szkód/ Zespół Regresów w Centrali

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • prowadzenie postępowań regresowych (w szkodach zagranicznych)
    • kontakt z policją, prokuraturą, sądami i innymi instytucjami, organami w celu ustalenia podstaw do wystąpienia z roszczeniem regresowym
    • prowadzenie postępowań windykacyjnych w szkodach zagranicznych
    • prowadzenie bieżącej korespondencji
    • kontakt z Klientami
    • dbanie o wysokie standardy pracy i wysoką jakość  oferowanych usług

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: prawo, ubezpieczenia
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (MS Excel, MS Access), SQL
    • dobra znajomość języka niemieckiego
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
    • umiejętności analityczne, znajomość rynku i –specyfiki branży ubezpieczeniowej
    • zdolności interpersonalne: komunikatywność i otwartość
    • dobra organizacja pracy, staranność i dokładność

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w Centrali dynamicznie rozwijającej się firmy, wchodzącej w skład jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych
    • możliwość podnoszenie kwalifikacji i rozwoju zawodowego
    • wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
    • świadczenia pozapłacowe (pakiet medyczny, karta multisport)
    • pracę w przyjaznej atmosferze

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk: