Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Referent/-Ka ds. Logistyki – Koordynator Procesów Transportowych

  • Drzewce (pow. puławski), lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Nałęczów Zdrój S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Drzewce (pow. puławski)

    OPIS STANOWISKA:

    • Nadzór nad prawidłowym zarządzaniem placem manewrowym
    • Monitorowanie bezpieczeństwa na terenie Zakładu
    • Nadzór nad efektywnością i koordynowanie zadań wykonywanych przez Pracowników ochrony
    • Weryfikacja terminowości podstawień pod załadunek
    • Weryfikowanie danych wprowadzanych do systemu oraz weryfikowanie statusów etapów logistycznych
    • Ścisła współpraca z przełożonym i innymi działami w firmie
    • Szybkie reagowanie na zgłaszane problemy logistyczne

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie minimum średnie
    • Doświadczenie w pracy w firmach logistycznych lub ochroniarskich będzie dodatkowym atutem
    • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu MS Excel
    • Dyspozycyjność
    • Zaangażowane podejście do wykonywanych obowiązków
    • Umiejętność organizacji pracy własnej
    • Samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu

    OFERUJEMY:

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w przyjaznym, dynamicznym zespole
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i osiąganych wyników
    • Prywatna opieka medyczna
    • Możliwość rozwoju w strukturach Firmy

    KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KANDYDATÓW DO PRACY

    • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Nałęczów Zdrój S.A., Drzewce 35, 24-150 Nałęczów, tel. (81) 740 93 66, e-mail: [email protected]
    • Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: e-mail: [email protected]
    • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji na wybrane stanowisko, na podstawie Kodeksu pracy, natomiast udzielona zgoda będzie podstawą przetwarzania dodatkowych danych (np. adres e-mail, nr telefonu, zdjęcie) zawartych w złożonych przez Panią/Pana dokumentach, związanych z procesem rekrutacji. Osobna zgoda będzie podstawą do przetwarzania Pani/Pana danych dla potrzeb przyszłych rekrutacji.
    • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres trwania procesu rekrutacji. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych dla potrzeb przyszłych rekrutacji, dane będą przetwarzane przez okres określony w wyrażonej zgodzie.
    • Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do przekazanych danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
    • Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, jednak nie będzie to miało wpływu na zgodność
      z prawem przetwarzania podanych danych dokonanego przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody spowoduje brak możliwości dalszego przetwarzania podanych danych i w związku z tym braniu udziału w przyszłych rekrutacjach.
    • Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
    • Podanie danych jest dobrowolne, jednak jest warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w wybranym procesie rekrutacji.

    Prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym i przesłanych przeze mnie dokumentach dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji”.

    Kandydaci, którzy chcą, aby ich dane były przetwarzane na potrzeby przyszłych rekrutacji proszeni są o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym i przesłanych przeze mnie dokumentach dla potrzeb realizacji procesu przyszłych rekrutacji, przez okres 1 roku”.