Referent/ka Handlowy/a

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Chemirol Sp. z o.o.O firmie

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Chemirol Sp. z o.o.

Samszyce Skrzyżowanie

Osięciny (pow. radziejowski)

Obecnie do naszej firmy poszukujemy kandydatki/kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Osięciny
Numer ref.: Nr ref.: O/1/2020

Zadania:

  • Obsługa administracyjna pracowników,
  • Bezpośrednia i telefoniczna obsługa klientów,
  • Sporządzanie faktur i dokumentów WZ,
  • Obsługa sprzętu biurowego,
  • Zarządzanie korespondencją wychodzącą i przychodzącą,
  • Zarządzanie obiegiem dokumentów i informacją wewnątrz firmy,
  • Archiwizacja dokumentów,
  • Zamawianie artykułów na potrzeby funkcjonowania biura,
  • Dbanie o wizerunek firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie lub w trakcie studiów,
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera i pozostałych urządzeń biurowych,
  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office,
  • Dobra organizacja i planowanie pracy własnej,
  • Umiejętność współpracy w zespole,
  • Samodzielność, komunikatywność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie, w miłym zespole,
  • Umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Narzędzia niezbędne do pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy