Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1216 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Referent Księgowości

  • śląskie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Prężnie rozwijająca się firma o stabilnej pozycji na rynku europejskim
    poszukuje pracownika na stanowisko:

    REFERENT KSIĘGOWOŚCI
    Miejsce pracy: Chełmek
    powiat oświęcimski
    (nr ref. RK/2015)

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę w renomowanym międzynarodowym koncernie
    • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji
    • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego
    • Zdobycie cennego doświadczenia w środowisku międzynarodowych specjalistów
    • Pracę na czas zastępstwa (ok. 9-18 miesięcy)
    • Umowę o pracę tymczasową

    Wymagamy:

    • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: ekonomia, rachunkowość)
    • Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
    • Mile widziana znajomość przepisów o podatku dochodowym od osób prawnych oraz przepisów o podatku od towarów i usług
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Bardzo dobrej obsługi komputera (Pakiet MS Office)
    • Dużego zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków
    • Dobrej organizacji pracy, dokładności i obowiązkowości

    Obowiązki:

    • Sprawdzanie faktur i rachunków pod względem rachunkowym
    • Dekretowanie i księgowanie dowodów księgowych
    • Prowadzenie spraw rozrachunkowych z kontrahentami
    • Księgowanie faktur dotyczących zakupów i sprzedaży
    • Przygotowywanie rejestrów VAT
    • Przygotowywanie przelewów bankowych oraz księgowanie wyciągów bankowych
    • Rozliczanie oraz wycena inwentaryzacji

    Aplikację zawierającą CV, list motywacyjny oraz klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych
    w celach rekrutacyjnych prosimy przesłać klikając Aplikuj pod ogłoszeniem.

    W tytule maila prosimy podać nr referencyjny RK/2015

    Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.