Ta oferta pracy jest nieaktualna od 209 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Referent Księgowości Zobowiązań z językiem angielskim

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 24.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu BSH Home Appliances Group. Jako międzynarodowy koncern z rocznym obrotem 13 bilionów euro w 2016 roku , zatrudniamy ponad 60.000 Pracowników i posiadamy ponad 40 fabryk na całym świecie. Produkty naszych marek spełniają oczekiwania wymagających klientów poprzez nowoczesną technologię, wyjątkowe wzornictwo oraz najwyższy komfort obsługi.

    Zadbaj o swój rozwój - dołącz do nas!

    Do naszego oddziału w Łodzi poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź

    ZADANIA:

    • Weryfikacja faktur zakupowych
    • Dbałość o najwyższą jakość procesów biznesowych
    • Współpraca z innymi działami firmy

     WYMAGANIA:

    • Biegła znajomość języka angielskiego (znajomość języka tureckiego będzie dodatkowym atutem)
    • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
    • Dokładność i skrupulatność

    OFERUJEMY:

    • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
    • Szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych
    • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych w tym opiekę medyczną, ofertę sportowo-kulturalną oraz dofinansowanie do posiłków