Referent

  • Leszno, wielkopolskie
  • ul. Narutowicza 76, 64-100 Leszno pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 27.08.2019
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 26.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PKS Leszno Sp. z o.o. - prowadzimy usługi naprawy i diagnostyki pojazdów, sprzedajemy części i akcesoria samochodowe, wynajmujemy i zarządzamy nieruchomościami. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem. Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Referenta
    Miejsce pracy: Leszno

    Zadania:

    • przygotowanie i wystawianie dokumentów sprzedaży usług,
    • dbanie o właściwy obieg dokumentów i korespondencji,
    • prowadzenie całokształtu spraw związanych z łącznością telefoniczną i internetową,
    • zamawianie artykułów biurowych,
    • dbanie o wizerunek firmy.

    Oczekujemy:

    • wykształcenia min. średniego,
    • doświadczenia zawodowego na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków,
    • bardzo dobrej znajomości programów MS Word oraz MS Excel,
    • umiejętności poprawnego komunikowania się na piśmie,
    • komunikatywności, dokładności, elastyczności i samodzielności,
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • pracę na pełen etat od 7.00 do 15.00 na umowę o pracę,
    • ubezpieczenie grupowe,
    • świadczenia z funduszu socjalnego,
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • możliwość rozwoju zawodowego.

    Kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny za pomocą przycisku Aplikuj.

    Przesłane aplikacje zostaną rozpatrzone tylko pod warunkiem zawarcia w nich poniższej klauzuli:
    „Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w tym wizerunkowych, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną dla kandydatów zawartą w ofercie pracy. ”

    Klauzula informacyjna dla kandydatów:

    Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:

    1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Leszno sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie, ul. Narutowicza 76,

    2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.,

    3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji,

    4) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody;

    5) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,

    6) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w zakresie wymaganym przez obowiązujące przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.