Referent magazynowy

  • Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 06.09.2019
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 06.10.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. to firma zajmująca się międzynarodową spedycją lotniczą, morską, lądową, kolejową, magazynowaniem oraz dystrybucją towarów. Obecnie poszukuje kandydatów do pracy na magazynie na stanowisko:

    Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska
    DOJAZD Z WROCŁAWIA
    Rodzaj pracy: umowa o pracę

    Opis stanowiska:

    • sporządzanie dokumentacji magazynowej
    • bieżąca kontrola dokumentacji dostaw i wysyłek
    • przyjęcie oraz wydanie materiałów produkcyjnych
    • kontrola stanów magazynowych
    • koordynowanie obiegu dokumentów
    • przygotowywanie raportów i zestawień
    • praca ze skanerem ręcznym
    • inne prace magazynowo biurowe

    Wymagania:

    • dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
    • znajomość pakietu Microsoft Office
    • umiejętność sprawnego wyszukiwania informacji
    • motywacja do pracy
    • gotowość do pracy na 2 zmiany (od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00; 15:00-23:00)

    Mile widziane:

    • doświadczenie w pracach magazynowych

    Oprócz przyjaznej atmosfery oferujemy naszym Pracownikom:

    • stabilność zatrudnienia – umowa o pracę
    • transport pracowniczy z linii:
    • -->WROCŁAW – PLAC DOMINIKAŃSKI – Podwale – Arkady Wrocławskie – Hallera Racławicka– Powstańców Śląskich – Przyjaźni – Partynice Jeździecka – Aleja Bielany – firma Pantos
    • --> Ziębice- Nowy Dwór- Henryków- Kazanów- Biały Kościół- Szczodrowice- Strzelin- Karczyn- Łagiewniki- firma Pantos
    • --> Świdnica- Mietków- Maniów- Domanice- Imbramowice- Buków- Osiek- Kostomłoty- Piotrowice- Pełcznica- Kąty Wrocławskie- Gniechowice- firma Pantos
    • --> Kostomłoty- Piotrowice- Pełcznica- Kąty Wrocławskie- Gniechowice- firma Pantos
    • --> Sobótka- Rogów Sobócki- Gniechowice- firma Pantos
    • prywatną opiekę medyczną
    • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do usług o charakterze rekreacyjno sportowym, karty MultiSport, dodatkowe świadczenia w okresach świątecznych)
    • w przypadku nadgodzin firma zapewnia pracownikom darmowe posiłki

    CV w języku polskim ze zdjęciem prosimy wysyłać za pomocą przycisku APLIKUJ z nazwą stanowiska w tytule.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Działkowa 121C, moich danych osobowych niezbędnych do realizacji  procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych), oraz ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych. Podanie przeze mnie danych innych niż wymagane przepisami prawa jest dobrowolne. Wiem, że w każdym czasie mogę cofnąć swoją zgodę”

    Informujemy, że Administratorem danych jest Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Działkowa 121C. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania.