Logo Pracuj.pl

Referent

Solid Security Sp. z o.o.O firmie

  • Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa systemów CCTV, weryfikacja wizyjna alarmów
  • Dbanie o bezpieczeństwo na terenie monitorowanego obiektu
  • Obsługa klienta w zakresie odbieranych sygnałów z monitorowanych obiektów
  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Niekaralność
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Terminową realizację świadczeń wynikających z umowy
  • Ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego
  • Wdrożenie stanowisk-owe, wsparcie techniczne i merytoryczne
  • System pracy zmianowej

Referent, Rzeszów