Oferta pracy

Referent sankcyjny

Citi PolandO firmie

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Citi is more than a global financial services company. It’s an engine for progress. Join us, and you’ll have the chance to get involved in progress in all its shapes and forms, right across the world. From the micro to the macro, from Australia to Zambia, the work we do has real positive impact. Wherever you are and whatever you do, progress starts here.
We’ve built a world famous, trusted brand over 200 years of continuously evolving financial services. And today, our influence continues to grow: with financial operations in 160 countries and 100 currencies. We have 200 million different clients, including some of the biggest names in the industries, sectors, businesses and governments that we serve every day. It all adds up to an exciting place to be for talented, ambitious people who want to build a truly remarkable career.
Referent sankcyjnyNumer ref.: 113175
Centrum kontroli sankcji (Sanction screening HUB) to wyspecjalizowana jednostka świadcząca usługi kontroli sankcyjnych. HUB stworzono w czerwcu 2015 r. i od tego czasu konsekwentnie rozszerzamy listę rodzajów usług i zakresu krajów, z którymi współpracujemy. Szczególny nacisk kładziemy na świadczenie najwyższej jakości usług w połączeniu z terminowym wykonaniem zleceń. Priorytetem dla HUBu są działania operacyjne prowadzone zgodnie z wymogami Globalnej Polityki Sankcyjnej. Jednocześnie niezwykle ważne jest dla nas, aby każdy członek zespołu mógł również skoncentrować się na rozwoju indywidualnym w komfortowej atmosferze pracy.

Zadania wykonywane na stanowisku:
  • Weryfikacja transakcji pod kątem sankcyjnym
  • Śledzenie statusu transakcji, udzielanie dodatkowych informacji i odpowiedzi na zapytania innych jednostek banku
  • Przestrzeganie procedur i zasad panujących w Citi
  • Zgłaszanie błędów systemowych występujących podczas pracy
  • Wsparcie innych zespołów w przypadku większej ilości zleceń
Wymagania:
  • Spostrzegawczość i dokładność
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność pracy samodzielnej jak i pracy zespołowej
  • Zdolności organizacyjne, umiejętność rozwiązywania problemów
  • Elastyczność dotycząca godzin pracy i dni pracujących
Oferujemy:
  • Unikalny pakiet benefitów socjalnych, w tym: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, trzeci filar emerytalny oraz zniżki w wielu punktach gastronomicznych i kulturalnych w całej Polsce
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Pracę w środowisku międzynarodowym pozwalającym na zawieranie cennych znajomości biznesowych i praktyczne wykorzystywanie języka angielskiego
  • Możliwość rozwoju kompetencji miękkich pod kątem wystąpień publicznych w ramach oficjalnego klubu Citi Toastmasters
  • Dostęp do darmowych platform szkoleniowych, rozwijających kompetencje oraz indywidualne zainteresowania
  • Pracę w zgranym zespole
  • Organizację wielu wydarzeń wspierających integrację zespołów/departamentów

Ogłoszenie archiwalne