Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Referent/Specjalista do spraw Kadr i Płac

BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecińska 11, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o.

Szczecińska 11

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo – płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami.

  • Pomoc przy naliczaniu wynagrodzeń.

  • Wprowadzanie danych do systemu oraz pomoc przy rozliczaniu czasu pracy, urlopów wypoczynkowych, zwolnień lekarskich i innych nieobecności.

  • Przygotowanie zestawień, sprawozdań, raportów z zakresu kadr i płac.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Podstawowej znajomości przepisów i zagadnień z zakresu prawa pracy, podatków, ubezpieczeń społecznych i umów cywilno-prawnych.

  • Mile widziana znajomość zasad naliczania wynagrodzeń.

  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS OFFICE (w szególności XLS).

  • Bardzo dobrej organizacji pracy.

  • Umiejętności pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.

  • Atmosferę współpracy i wsparcia ze strony zespołu.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie grupowe

Jesteśmy rodzinną, ogólnoeuropejską grupą średnich przedsiębiorstw z branży budowlanej. Nasza główna siedziba w Polsce mieści się we Wrocławiu. Wykonujemy kompletne spektrum usług budowlanych: od pojedynczych przedsięwzięć budowlanych po złożone, kompleksowe, wielkoskalowe projekty. Specjalizujemy się w realizacji inwestycji budowlanych w generalnym wykonawstwie szczególnie w segmencie budownictwa ogólnego, drogowego i mostowego.

Przewiń do profilu firmy

Czekamy na Twoje podanie (CV, list motywacyjny) z dopiskiem „referent/specjalista ds. kadr i płac” pod niżej podany adres:

ul. Szczecińska 11

54-517 Wrocław

e-mail: [email protected]