Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Referent - Specjalista ds. Administracji

Otto Bock Polska Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie administracji dokumentacji i korespondencji z klientami oraz pacjentami (B2B i B2C)

  • Wystawianie faktur i innej dokumentacji w zintegrowanym systemie komputerowym, kontrola stanu magazynowego

  • Kontakt z zagraniczną centralą firmy w kwestii zamówień i bieżącej współpracy

  • Archiwizacja danych

  • Przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu

  • Przygotowywanie dokumentacji i rozliczeń z płatnikami instytucjonalnymi (np. NFZ, PFRON, fundacje)

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego (wymóg konieczny)

  • Umiejętność zarządzania czasem i organizacji pracy

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera

  • Preferowane wykształcenie o kierunku zbliżonym do profilu stanowiska

  • Wysoka kultura osobista

  • Dobra komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Znajomość systemu SAP B1 lub Exact Globe będzie dodatkowym atutem

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Pracę z zaawansowanym technologicznie sprzętem,

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów i ich merytoryczne wsparcie przez cały okres współpracy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz przejrzysty system premiowy,

  • Rozwój zawodowy poprzez pakiet profesjonalnych szkoleń o międzynarodowym zasięgu,

  • Interesujące stanowisko o zróżnicowanym zakresie zadań,

  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon).

Ottobock to nowoczesna firma medyczna z tradycjami odnosząca sukcesy od 100 lat na rynku światowym. Działalność firmy skoncentrowana jest na ludzkich potrzebach. Oferując najwyższej jakości sprzęt ortopedyczno-rehabilitacyjny,

w tym protezy kończyn, wózki inwalidzkie, stabilizatory stawów, czy też sprzęt dziecięcy Ottobock dąży do poprawy jakości życia wielu osób, a także zapewnienia im mobilności oraz niezależności.

Więcej informacji na www.ottobock.pl

Przewiń do profilu firmy