Oferta pracy

Referent - Specjalista ds. Finansowych

Ferrum S.A.O firmie

Ferrum S.A.

Porcelanowa 11

Katowice

Firma Ferrum S.A.

krajowy lider w produkcji rur i profili stalowych
poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Referent/Specjalista ds. Finansowych

Obowiązki (odpowiedzialność za):

  • przygotowanie, analiza i nadzór nad wnioskami w zakresie pozyskania finansowania
  • przygotowanie, analiza i nadzór nad wnioskami w zakresie zabezpieczenia transakcji finansowych i handlowych (m.in. gwarancje bankowe, ubezpieczeniowe, inne)
  • wypełnianie obowiązków wynikających z zawartych umów finansowych
  • sporządzanie raportów i analiz finansowych na potrzeby wewnętrzne oraz instytucji finansowych
  • współpraca przy planowaniu płynności finansowej
  • monitoring poziomu należności i zobowiązań

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (kierunek: finanse, rachunkowość)
  • znajomość przepisów prawa w zakresie finansów i rachunkowości
  • znajomość zagadnień związanych z zabezpieczeniem transakcji finansowych i handlowych
  • znajomość procesów związanych z pozyskiwaniem finansowania oraz obsługą umów finansowych
  • umiejętność analizy finansowej spółek prawa handlowego
  • obsługa MS Excel i Power Point
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego (w tym słownictwa biznesowego)
  • umiejętność pracy pod presją czasu, wysokie poczucie odpowiedzialności
  • dobra organizacja pracy

Warunki:

  • praca w renomowanej firmie notowanej na GPW
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV plus list motywacyjny) oraz klauzuli o ochronie danych osobowych klikając w przycisk aplikowania.

W związku z wejściem w życie RODO prosimy o zastosowanie się do poniższych wytycznych:

jeśli chcesz, aby Twoja aplikacja była rozważana także w kolejnych procesach rekrutacyjnych prosimy dopisać następujące zdanie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez FERRUM S.A.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy