Oferta pracy

Referent - Specjalista ds. kontroli wewnętrznej

Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A.

  • Bytomska 7, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Bytomska 7

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie planowanych i doraźnych wewnętrznych zadań kontrolnych

  • współpraca w zakresie corocznego przygotowywania planu kontroli wewnętrznych

  • wykonywanie kontroli, zleconych zgodnie z Zasadami przeprowadzania kontroli w Spółkach zależnych Grupy Kapitałowej ZMPSiŚ SA

  • sporządzanie raportów z kontroli (wstępnych i końcowych) i rekontroli

  • formułowanie wniosków i zaleceń pokontrolnych oraz sprawdzanie stopnia ich realizacji

  • ocena zgodności prowadzonej działalności z przepisami prawa oraz wewnętrznymi aktami obowiązującymi w Spółce, określenie oraz analiza przyczyn i skutków uchybień, przedstawianie rekomendacji w zakresie ich usunięcia

  • sporządzanie cyklicznych raportów i sprawozdań z przeprowadzonych działań kontrolnych i rekontroli

  • koordynacja kontroli zewnętrznych

  • redagowanie treści w serwisie BIP związanych z kontrolą zewnętrzną

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, ekonomiczne lub prawnicze

  • znajomość zasad funkcjonowania spółek Skarbu Państwa

  • praktyczna znajomość zasad prowadzenia kontroli wewnętrznej i zewnętrznej

  • doświadczenie zawodowe w obszarze kontroli/audytu

Mile widziane

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • umiejętność pracy w zespole

  • dokładność i terminowość

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • stabilne warunki pracy w ugruntowanej firmie z tradycjami

  • kompleksowe wdrożenie

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • elastyczny czas pracy (zaczynamy między 6:45 a 9:00)

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach rozwijających kompetencje

  • pakiet benefitów pozapłacowych: bogaty program socjalny, prywatną opiekę medyczną w opcji premium, ubezpieczenie grupowe, imprezy integracyjne oraz bilety na eventy kulturalno – rekreacyjne

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się portów bałtyckich oraz firmą z długą tradycją i doświadczeniem na rynkach międzynarodowych.

Jako jedna z najważniejszych i kluczowych organizacji w regionie posiadamy strategiczną pozycję dla polskiej gospodarki.

Jeżeli chcesz być częścią naszego zespołu i rozwijać się zawodowo w naszej Spółce, dołącz do nas. Aktualnie szukamy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy