Oferta pracy

Referent / Specjalista ds. Logistyki

Rhenus Logistics Bolesławiec Spółka z o.o.O firmie

  • Ekonomiczna 5, Bolesławiec
    Bolesławiec, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rhenus Logistics Bolesławiec Spółka z o.o.

Ekonomiczna 5

Bolesławiec

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad systemową realizacją zleceń klienta

  • Kontrola poziomu zatowarowania magazynu

  • Tworzenie i aktywowanie lokalizacji, audytów itp.

  • Terminowe raportowanie wydajności oraz postępów przebiegających procesów

  • Kontrola wchodzących i wychodzących zamówień

  • Identyfikacja i wyjaśnianie nieprawidłowości w trakcie realizacji zamówień

Nasze wymagania

  • Nastawienie na rozwój w ramach Rhenus Logistics Bolesławiec Sp. z o.o.

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Świetna znajomość MS Office

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Otwartość, dociekliwość, kreatywność

  • Wykształcenie min. średnie., preferowane kierunkowe logistyczne

  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego/niemieckiego

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Stabilność zatrudnienia

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

  • Premię zależną od wyników pracy

  • Niezbędne szkolenia, możliwości rozwoju zawodowego i osobistego

  • Możliwość ubezpieczenia grupowego, opiekę medyczną oraz karty Multisport dla siebie i członków rodziny

  • Przyjazną atmosferę pracy

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników do naszej spółki Rhenus Logistics Bolesławiec Sp. z o. o.

Przewiń do profilu firmy