Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Referent/Specjalista ds. Obsługi Klienta

ESV S.A.

  • Ciepłownicza 1A, Siechnice
    Siechnice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

ESV S.A.

Ciepłownicza 1A

Siechnice

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa Klientów (bezpośrednia, telefoniczna i on-line),

  • obsługa systemu bilingowego i innych aplikacji,

  • realizacja procesu sprzedażowego zgodnie z procedurami,

  • weryfikowanie rozliczeń z Klientami,

  • obsługa reklamacji, wniosków i korespondencji z Klientami.

Nasze wymagania

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i komunikatywność w rozmowach,

  • umiejętność przyswajania nowej wiedzy,

  • dobra znajomość pakietu MS Office, w tym w szczególności programu Excel,

  • umiejętności analityczne oraz praktykę w sporządzaniu kalkulacji i modeli rozliczeniowych,

  • zdolności do jasnego i logicznego wyrażania myśli oraz redagowania pism,

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • wysoka kultura osobista.

Mile widziane

  • wykształcenie techniczne, mile widziane z obszaru energetyki,

  • znajomość zagadnień związanych z rynkiem energetycznym,

  • znajomość programu Excel na poziomie zaawansowanym,

  • doświadczenie w obsłudze Klientów,

  • znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • przyjazną rekrutację,

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • rozwój poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,

  • dobrą atmosferę w pracy,

  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie, PPK.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie ofert do dnia 31.07.2022 r.

Nadesłanych ofert nie zwracamy, skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

ESV S.A.

ESV S.A. jest dynamicznie rozwijającą się już od blisko 30 lat firmą działającą w sektorze energetycznym, wchodzącą w skład Grupy Kapitałowej ESV. Spółkę tworzą ludzie otwarci na współpracę, zorientowani

na wzajemny szacunek, osiąganie ambitnych celów oraz chęć ciągłego doskonalenia.

Zatem jeśli jesteś gotowy i chcesz współuczestniczyć w rozwoju naszej firmy, przyłącz się do naszego zespołu i aplikuj na stanowisko w Biurze Obsługi Klienta: Referent/Specjalista ds. Obsługi Klienta

Przewiń do profilu firmy