Oferta pracy

Referent - specjalista ds. płac

Hormann Legnica Sp. z o.o.O firmie

  • 1C
    Osła (pow. bolesławiecki), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Hormann Legnica Sp. z o.o.

1C

Osła (pow. bolesławiecki)

Branża budowlana kojarzy dziś bramy, drzwi, ościeżnice oraz rampy przeładunkowe przede wszystkim z firmą Hörmann - największym producentem w Europie. Konsekwentny rozwój firmy rodzinnej pozwolił na przestrzeni dziesięcioleci osiągnąć stałą pozycję na rynku. Marka Hörmann jest gwarancją najnowszych rozwiązań i najwyższej jakości.

Zakład produkcyjny firmy Hörmann z siedzibą w Osłej gm. Gromadka poszukuje osoby na stanowisko:

Zadania:

Współudział w pracach związanych  z wdrożeniem systemu SAP HR, w tym:

  • weryfikacja zgodności ustawień składników kadrowo/płacowych w systemie SAP HR z koncepcją biznesową,
  • weryfikacja poprawności umiejscowienia oraz rozliczania poszczególnych składników płacowych w systemie SAP HR,
  • weryfikacja zestawień/raportów w zakresie kadrowo/płacowym na potrzeby wdrożenia.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie zawodowe w zakresie rozliczania wynagrodzeń
  • znajomość aktualnych przepisów w zakresie prawa pracy oraz wynagrodzeń
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS-Office
  • mile widziana znajomość systemu SAP HR.
  • samodzielność i rzetelność

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio na umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego - dokształcanie fachowe.
  • bogaty pakiet socjalny: pakiety medyczne, świadczenia z ZFŚS.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy