Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Referent - Specjalista ds. płac w Biurze Rachuby Wynagrodzeń

Uniwersytet Opolski

plac Kopernika 11A

Opole

Twój zakres obowiązków

  • naliczanie wynagrodzeń dla pracowników oraz z tytułu umów cywilnoprawnych

  • rozliczanie zasiłków chorobowych, opiekuńczych, świadczeń macierzyńskich, rodzicielskich i rehabilitacyjnych zgodnie z aktualnym stanem prawnym

  • komunikacja z komornikami

  • przygotowywanie raportów płacowych na potrzeby wewnętrzne uczelni

  • sporządzanie deklaracji podatkowych

  • sporządzanie deklaracji i zaświadczeń ZUS

  • zgłoszenia i wyrejestrowania do ZUS, naliczanie składek ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych

  • przygotowanie danych do deklaracji PIT-4R I PIT-8AR

  • naliczanie zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych

  • sporządzanie zaświadczeń i informacji dla pracowników

  • sporządzanie dokumentów do celów emerytalno-rentowych

  • wprowadzanie danych do systemu kadrowo – płacowego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, lub średnie ekonomiczne

  • minimum 2-letni staż pracy na podobnym stanowisku

  • praktyczna znajomość przepisów ubezpieczeń społecznych, przepisów podatkowych, prawa pracy, prawa cywilnego

  • zdolności analityczne

  • umiejętność sprawnego wykorzystania narzędzi informatycznych takich jak: Word, Excel

  • umiejętność pracy samodzielnej i w zespole oraz pod presją czasu

  • umiejętność pozyskiwania wiedzy, dokładność w wykonywaniu obowiązków, dyspozycyjność, komunikatywność, wysoka kultura osobista, samodzielność, dokładność, systematyczność oraz dobra organizacja pracy

  • znajomość programu Płatnik będzie dodatkowym atutem

  • znajomość przepisów prawa o szkolnictwie wyższym w przedmiotowym obszarze będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej instytucji

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • szkolenia

  • świadczenia socjalne

  • planowane zatrudnienie od stycznia / lutego 2022 r.

Uniwersytet Opolski to największa uczelnia w województwie Opolskim, na którą składa się dwanaście wydziałów i dziewiętnaście instytutów naukowych, współpracujących z pozostałymi jednostkami uczelni, co tworzy dynamiczny, nowoczesny i wszechstronny organizm naukowo-dydaktyczny.

Przewiń do profilu firmy