Oferta pracy

Referent - Specjalista ds. Przygotowania Produkcji

Halfen Produkcja Sp. z o.o.

  • Kalisz

    Kalisz, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie dokumentacji dla zleceń produkcyjnych

  • Planowanie, koordynacja i kontrola realizacji zleceń produkcyjnych

  • Przekazywanie klientom pełnych informacji zwrotnych dotyczących zapytań ofertowych i zleceń produkcyjnych

  • Wyjaśnianie wątpliwości konstrukcyjno – produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne)

  • Dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność

To oferujemy

  • Ciekawą i stałą pracę w zgranym zespole

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Kursy językowe

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

Leviat, firma należąca do CRH, jest światowym liderem branży budowlanej w technologiach łączenia, mocowania, podnoszenia i kotwienia. Innowacyjne rozwiązania oferowane przez Leviat mają zastosowanie zarówno w obszarach mieszkaniowych, jak i infrastrukturalnych. Umożliwiają one naszym Klientom budować lepiej, solidniej, bezpieczniej i szybciej. Leviat zatrudnia prawie 3000 osób w 60 lokalizacjach na całym świecie. Zestaw zaufanych marek produktów Leviat obejmuje HALFEN, Ancon oraz Plaka.

Przewiń do profilu firmy