Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Referent - Specjalista ds. umów i rozliczeń

Elbud Katowice Sp. z o.o.

Księdza Biskupa Herberta Bednorza 19

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Praca w biurze w Katowicach,

  • Opracowywanie i opiniowanie prawnych warunków umów z kontrahentami oraz z dostawcami materiałów i usług,

  • Prowadzenie korespondencji z kontrahentami (inwestorem i podwykonawcami),

  • Prowadzenie rejestru umów oraz archiwizowanie umów i dokumentów związanych,

  • Sporządzanie pism zgodnie z zakresem działalności Działu,

  • Wystawianie faktur sprzedaży,

  • Bieżące rozliczanie podwykonawców/dostawców.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (MS Word i MS Excel),

  • Umiejętność szybkiego i samodzielnego uczenia się,

  • Wysoka kultura osobista oraz zdolności interpersonalne i analityczne,

  • Umiejętność organizacji pracy własnej,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i radzenia sobie w stresujących sytuacjach,

  • Wykształcenie prawnicze, ekonomiczne, w dziedzinie administracji lub wcześniejsze doświadczenie na stanowisku o podobnym charakterze będą dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • samodzielną pracę w stabilnej firmie,

  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń oraz rozwoju zawodowego,

  • pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

O nas

Elbud Katowice Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo działające w obszarze budownictwa elektroenergetycznego zajmującego się generalnym wykonawstwem projektów w zakresie budowania, modernizacji, remontowania i uruchamiania obiektów energetycznych wysokich i najwyższych napięć. Przez długi okres swojego istnienia wybudowaliśmy lub zmodernizowaliśmy kilkanaście tysięcy kilometrów linii oraz kilkaset stacji o napięciu 110 kV, 220 kV i 400 kV zlokalizowanych na terenie całej Polski, a w szczególności w jej południowym i zachodnim obszarze. Strona internetowa: www.elbud.katowice.pl

NASZA SPECJALNOŚĆ: budownictwo elektroenergetyczne w tym budowa, modernizacje, remonty stacji i linii wysokich napięć oraz badania pomontażowe i rozruch obiektów.