Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Referent/Specjalista ds. Zatrudnienia i Wynagrodzeń

Ferrum S.A.

  • Porcelanowa 11, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Ferrum S.A.

Porcelanowa 11

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej;

  • obsługa systemu kadrowo-płacowego;

  • przygotowywanie informacji, raportów i materiałów z obszaru kadrowo-płacowego;

  • przygotowywanie dokumentacji dla celów emerytalno-rentowych;

  • sporządzanie deklaracji: PIT i ZUS;

  • współpraca z: ZUS, US i PIP;

  • bieżąca współpraca z jednostkami organizacyjnymi spółki.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe;

  • praktyczne doświadczenie w obszarze kadrowo - płacowym (minimum 2 lata);

  • dobra znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, podatkowych i ZUS;

  • znajomość pakietu MS Office;

  • dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;

  • pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku;

  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje;

  • dostęp do bazy wiedzy z zakresu prawa pracy, podatków i ubezpieczeń społecznych;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) oraz klauzuli o ochronie danych osobowych za pomocą przycisku Aplikuj.

Ferrum S.A.

Firma Ferrum S.A. krajowy lider w produkcji rur i profili stalowych.

Przewiń do profilu firmy