Referent / Starszy Referent w Wydziale ds. Służb Mundurowych - Sekcja ds. Służb Mundurowych i Ratownictwa Medycznego

Narodowy Fundusz Zdrowia Kujawsko-Pomorski Oddział Wojewódzki

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie analiz zapotrzebowania, planowanie oraz kontraktowanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju: leczenie szpitalne w zakresie: świadczenia w szpitalnym oddziale ratunkowym i izbie przyjęć, oraz pomoc doraźna i transport sanitarny;

  • współudział w opracowaniu, uaktualnianiu i monitorowaniu planu zakupu świadczeń w rodzaju: leczenie szpitalne w zakresie: świadczenia w szpitalnym oddziale ratunkowym i izbie przyjęć, oraz pomoc doraźna i transport sanitarny;

  • rozliczanie umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju leczenie szpitalne w zakresie: świadczenia w szpitalnym oddziale ratunkowym i izbie przyjęć, oraz pomoc doraźna i transport sanitarny;

  • obsługa i monitorowanie realizacji umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej;

  • opracowywanie projektu wykazu priorytetów regionalnych;

  • opracowywaniu regionalnej mapy potrzeb zdrowotnych.

Nasze wymagania

  • stanowisko referenta: wykształcenie: minimum średnie;

  • stanowisko starszego referenta:

  • wykształcenie co najmniej średnie;

  • lata pracy zawodowej: minimum 3 lata pracy zawodowej w przypadku wykształcenia średniego (doświadczenie zawodowe nie jest wymogiem koniecznym w przypadku wykształcenia wyższego).

Mile widziane

  • preferowane wykształcenie medyczne (ratownik, pielęgniarka);

  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (w szczególności EXCEL);

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • bardzo dobra organizacja pracy;

  • odpowiedzialność i duże zaangażowanie w realizowane zadania;

  • umiejętność analitycznego myślenia;

  • dokładność i rzetelność w realizacji powierzonych zadań;

  • odpowiedzialność;

  • punktualność;

  • wysoka kultura osobista;

  • otwartość na nowe cele i zadania;

  • znajomość zagadnień i obowiązujących przepisów z zakresu systemu opieki zdrowotnej i powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego, w tym:

  • ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz.U. z 2021 r. poz. 1285 z późn. zm.),

  • zarządzeń Prezesa NFZ w zakresie Szpitalnych Oddziałów Ratunkowych, Izb Przyjęć, Pomocy doraźnej i transportu sanitarnego.

To oferujemy

  • pracę w organizacji sprawnie zarządzanej, skoncentrowanej na realizacji celów,

  • pracę zgodnie z koncepcją lean management,

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

  • profesjonalny system szkoleń,

  • opiekę mentora,

  • możliwości awansu zawodowego,

  • miłą atmosferę w pracy,

  • atrakcyjne wsparcie socjalne (ZFŚS),

  • inicjatywy dbające o zdrowie.

Wymagane dokumenty:

  • CV,

  • podpisany kwestionariusz osobowy zawierający wszystkie dane zgodnie z naszym wzorem,

  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,

  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej (w przypadku posiadania wykształcenia średniego i aplikowania na stanowisko starszego referenta),

  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,

  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Dodatkowe informacje

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

Sposób aplikowania

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod nr telefonu: 52 32 52 914

W przypadku przedstawienia dokumentów w języku obcym, należy dołączyć również ich tłumaczenie na język polski dokonane przez tłumacza przysięgłego.

Dokumenty w formie papierowej należy składać do 04.08.2022 r. w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w siedzibie Kujawsko-Pomorskiego OW NFZ (w godzinach pracy urzędu) lub przesłać na adres:

Kujawsko-Pomorski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia

85-863 Bydgoszcz

ul. Łomżyńska 33

(decyduje data wpływu oferty do Oddziału)

z dopiskiem: oferta pracy Bydgoszcz/22/23

lub elektronicznie – za pośrednictwem elektronicznego systemu rekrutacyjnego.