Oferta pracy

Referent

Rejonowy Zarząd Infrastruktury w SzczecinieO firmie

Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Szczecinie

Gabriela Narutowicza 17B

Szczecin

Referent

OPIS STANOWISKA:

  • Wykonywanie obowiązków referenta

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min średnie (budowlane, ekonomiczne),
  • Praca w jednostkach i instytucjach Ministerstwa Obrony Narodowej – mile widziane
  • Umiejętność redagowania pism, rozwiazywania problemów
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych, a także podstawowych programów komputerowych (pakiet office, norma pro) ,
  • Rzetelność, odpowiedzialność i samodzielność.

OFERUJEMY:

  • Stałe zatrudnienie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Praca w firmie o ustabilizowanej pozycji

PREFEROWANA FORMA KONTAKTU:

  • Oferty (CV, list motywacyjny) można składać pisemnie w kancelarii Rejonowego Zarządu Infrastruktury,
  • Za pomocą przycisku Aplikuj,
  • Informacje dodatkowe udziela p. Agnieszka KNAP  tel. 26145 20 30
  • Za wszystkie aplikacje dziękujemy, ale zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy