Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Referent techniczny - specjalność Mechanik w Warsztacie Mechanicznym na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej

Uniwersytet Jagielloński - Wydział FAIS Uniwersytetu Jagiellońskiego

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

Warsztat Mechaniczny Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ realizuje zadania w ramach projektów naukowo-badawczych i wspierających działalność dydaktyczną (pracownie specjalistyczne). Wykonuje urządzenia i elementy układów wysokiej próżni, techniki niskich temperatur oraz elementy mechaniki precyzyjnej dla układów optycznych, laserowych itp.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy jako mechanik precyzyjny

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • podstawowa umiejętność obsługi maszyn typu: mała tokarka, mała frezarka

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej Uczelni

  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do oferty zajęć sportowych, kulturalnych i turystycznych)

  • doskonałe zaplecze socjalne w miejscu pracy

  • pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii w przyjaznym zespole

  • możliwości dalszego podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego

  • współpracę z doświadczonymi specjalistami środowiska naukowego

Płaca wg Regulaminu Wynagradzania UJ w zakresie dla pracowników niebędących nauczycielami akademickimi, z możliwością dodatkowego wynagrodzenia z funduszy przeznaczonych na realizację projektów naukowych.

Forma składania aplikacji:

Kandydaci proszeni są o składanie zgłoszeń z załączonym życiorysem oraz dokumentów potwierdzających wymagane kwalifikacje zawodowe w Sekretariacie Ogólnym Wydziałowego Centrum Administracyjnego, Kraków ul. Prof. S. Łojasiewicza, pokój H-0-01 lub przesyłanie zgłoszenia i wymaganych dokumentów klikając w przycisk aplikuj w terminie do 31.08.2022r.

Informacja na temat naboru: Pracownik zostanie wybrany na podstawie przesłanych dokumentów oraz rozmowy kwalifikacyjnej. Prosimy o zapoznanie się z „informacją o przetwarzaniu danych osobowych dla kandydata do pracy” załączoną pod niniejszym ogłoszeniem. Uniwersytet Jagielloński zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjętej decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.