Oferta pracy

Referent w Biurze Zarządu

BatEko Sp. z o.o.O firmie

  • Polkowice, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Wprowadzając innowatorskie rozwiązania techniczne i technologiczne zakład
w Polkowicach stał się wiodącym w Polsce przedsiębiorstwem w dziedzinie sortowania i recyklingu baterii alkalicznych i cynkowo-węglowych.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

Referent w Biurze Zarządu odpowiedzialny będzie między innymi za:

  • Rejestrację wizyt oraz przyjmowanie gości. Dbanie o salę konferencyjną.
  • Obsługę biura oraz centrali telefonicznej.
  • Obsługę korespondencji firmowej.
  • Przyjmowanie, sprawdzanie oraz opisywanie faktur wpływających do Sekretariatu
  • Zaopatrzenie produkcji w materiały pomocnicze.
  • Zaopatrzenie biura – zamawianie artykułów spożywczych, gospodarczych oraz biurowych.
  • Współpracę z podmiotem zewnętrznym prowadzącym obsługę kadrowo-płacową oraz BHP.
  • Obsługę ewidencji BDO firmy.
  • Gotowość do zastępowania współpracowników w pełnieniu  powierzonych obowiązków.
  • Wykonywanie innych poleceń przełożonych, wynikających z bieżących potrzeb Zakładu i Spółki.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego oraz potwierdzonych dobrych wyników w nauce na tym szczeblu edukacji,
  • Dwuletniego (lub dłuższego) doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w pracy związanej z pozyskiwaniem dofinansowań),
  • Znajomości i doświadczenia w zakresie ewidencji gospodarki odpadami,
  • Znajomości obsługi komputera – szczególnie pakietu MS Office,
  • Miłej aparycji oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
  • Dyspozycyjności, sumienności i dokładności w wykonywaniu zadań,
  • Postawy proaktywnej,
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio w firmie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie;
  • Współpracę z najlepszymi specjalistami, w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej;
  • Możliwość rozwoju;
  • Ubezpieczenie grupowe.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy