Referent w Centrum Organizacji Dydaktyki

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 28.02.2019
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 30.03.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu

    Wyższa Szkoła Bankowa to pierwsza w Toruniu niepubliczna uczelnia biznesowa. Od 20 lat kształcimy studentów, a według zestawienia Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego jesteśmy najczęściej wybieraną Uczelnią niepubliczną w regionie. Nasze usługi są elastyczne pod względem doboru form, metod i narzędzi i pomagają łączyć różne aspekty życia naszych studentów.

    Nasz sukces zawdzięczamy pracownikom, których zaangażowanie i profesjonalizm codziennie umacniają naszą pozycję lidera. Tworzymy zgrany zespół, a być może to stanowisko jest właśnie dla Ciebie.

    Miejsce pracy: Bydgoszcz
    Zakres obowiązków
    • organizacja i obsługa procesu dydaktycznego, w tym planowanie zajęć
    • wsparcie w procesie rozliczeń finansowych wykładowców
    • wsparcie w procesie przygotowania planu budżetu dydaktycznego
    • koordynacja komunikacji pomiędzy wykładowcami a uczelnią

    Poszukiwane kompetencje

    • wykształcenie wyższe z zakresu nauk ścisłych
    • umiejętność analitycznego myślenia i wysoka dokładność
    • doświadczenie w obsłudze klientów wewnętrznych i zewnętrznych
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • bardzo dobra znajomość środowiska MS Office
    • mile widziane doświadczenie w pracy w podmiotach edukacyjnych
    • gotowość do pracy w soboty

    Oferujemy

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • benefity w postaci dodatkowych dni wolnych w roku kalendarzowym (Dni Kanclerskie)
    • atrakcyjne dofinansowanie do studiów podyplomowych i szkoleń językowych
    • pakiet medyczny dla pracownika i jego bliskich oraz grupowe ubezpieczenie na życie na atrakcyjnych warunkach
    • możliwość zdobywania doświadczeń w pracy w przyjaznym zespole.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Administratorem danych osobowych jest Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu przy ul. Młodzieżowej 31a.

    Dane osobowe w zakresie wymienionym w art. art. 222 1 kodeksu pracy będą przetwarzane w celu:

    1. realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: 221 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej „Rozporządzenie”) w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych. Dane osobowe będą przetwarzane także:
    2. w zakresie wizerunku (podstawa prawna: 222 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. A Rozporządzenia);
    3. w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (podstawa prawna: 222 1kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia).

    Podanie danych osobowych, o których mowa w pkt 1. powyżej jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Podanie danych i wyrażenie zgód, o których mowa w pkt 2 oraz pkt 3 powyżej jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji.

    Dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji będą przetwarzane przez okres do 2 tygodni po zakończeniu rekrutacji, a dane przetwarzane w oparciu o zgodę na przyszłe rekrutacje przez okres jednego roku, liczonego od dnia 1 stycznia następującego po dacie złożenia aplikacji.

    Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego. Osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania w każdym czasie.

    Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest za pośrednictwem e-mail:  [email protected]

    Osobie przysługuje prawo wniesienia skargi do PUODO, gdy uzna, że przetwarzanie jej danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    Dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany na etapie składania aplikacji, niemniej jednak nie będzie to prowadziło do zautomatyzowanego podejmowania decyzji.

    Prosimy w CV o uwzględnienie poniższych klauzul.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celu realizacji procesu rekrutacji w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych, w zakresie wizerunku udostępnionego przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez Administratora Danych.