Ta oferta pracy jest nieaktualna od 268 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Referent w Dziale Analiz i Rentowności

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 21.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Weryfikowanie rentowności i analizowanie kontraktów podpisywanych przez Dział Handlowy
    • Wspomaganie pracy przełożonego
    • Opracowywanie raportów i zestawień
    • Właściwa organizacja obiegu informacji
    Wymagania:
    • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki ścisłe, ekonomiczne (matematyka, finanse i rachunkowość,  ekonomia itp.)
    • Bardzo dobra obsługa MS Excel (sprawdzana w procesie rekrutacji)
    • Samodzielność w działaniu, dokładność
    • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
    • Dyspozycyjność
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Doświadczenie w pracy z dużymi bazami danych będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w profesjonalnym środowisku
    • Narzędzia niezbędne do pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    bottom