Ta oferta pracy jest nieaktualna od 40 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Referent w Dziale Magazynu

  • Olsztyn, Ostróda, Iława, Mrągowo, Działdowo, Lidzbark Warmiński, Morąg, Nowe Miasto Lubawskie, Dobre Miasto, Lubawa, Stawiguda (pow. olsztyński), Ełk, Giżycko, Bartoszyce, Elbląg, warmińsko-mazurskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem, firma produkcyjna Niczuk Metall-PL działająca ponad 60 lat w branży instalacyjnej, poszukuje kandydata na stanowisko:

    REFERENT W DZIALE MAGAZYNU
    Miejsce pracy: Olsztyn, Wilimowo
    NG/REF/08/2018

    Zakres obowiązków:

    • pisanie listów przewozowych,
    • ewidencja i tworzenie dokumentacji zlecanej przez przełożonego,
    • prawidłowe znakowanie przesyłek,
    • nadzór nad archiwum działu,
    • w razie potrzeby – wspomaganie pracy przy przygotowaniu przesyłek.

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość MS Office,
    • preferowane wykształcenie średnie bądź wyższe,
    • komunikatywność, sumienność,
    • doskonała organizacja pracy własnej,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej bądź spedycji.

    Czego możesz od nas oczekiwać:

    • pracy w młodym, dynamicznym zespole w firmie o uregulowanej pozycji na rynku,
    • umowy o pracę,
    • transparentnych warunków wynagrodzenie, motywacyjnego systemu wynagrodzeń,
    • możliwości rozwoju- finansowanie lub współfinansowanie szkoleń,
    • atrakcyjnych pakietów socjalnych (wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne, wyprawki dla dzieci, zajęcia integracyjne dla dzieci),
    • dofinansowanie (do 50% )do biletów do filharmonii i teatru,
    • ubezpieczenia medycznego dla Ciebie jak i całej rodziny,
    • karty benefit,
    • transportu pracowników do firmy Niczuk Metall-PL.

    W przypadku chęci wzięcia udziału w rekrutacji, do przesyłanych dokumentów konieczne jest dołączenie następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z prowadzonym procesem rekrutacyjnym, na stanowisko Referenta w Dziale Magazynu. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż zgoda może być w każdym momencie cofnięta (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).”

    Kandydatów zainteresowanych także innymi procesami rekrutacyjnymi, prosimy o dołączenie następującej klauzuli (jej przekazanie nie jest niezbędne,  aby wziąć udział w rekrutacji):

         „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z prowadzonym procesem rekrutacyjnym oraz na przetwarzanie moich danych osobowych z związku z przyszłymi rekrutacjami prowadzonymi przez spółkę Niczuk Metall-PL Spółka Jawna. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż zgoda może być w każdym momencie cofnięta (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)."