Referent w dziale magazynu

  • Olsztyn, Dobre Miasto, Lidzbark Warmiński, Morąg, Ostróda, Stawiguda (pow. olsztyński), Gietrzwałd (pow. olsztyński), Olsztynek, warmińsko-mazurskie
  • Olsztyn, Wilimowo 2, 11-041 Wilimowo, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 06.09.2019
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 06.10.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem, firma produkcyjna NICZUK Spółka jawna działająca ponad 60 lat w branży instalacyjnej, poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Olsztyn, Wilmowo
    Nr ref. NG/REF/09/2019

    Jakie będą Twoje obowiązki:

    • pisanie listów przewozowych;
    • ewidencja i tworzenie dokumentacji zlecanej przez przełożonego;
    • prawidłowe znakowanie przesyłek;
    • nadzór nad archiwum działu;
    • w razie potrzeby – wspomaganie pracy przy przygotowaniu przesyłek.

    Czego od Ciebie oczekujemy:

    • bardzo dobrej znajomości MS Office;
    • preferowane wykształcenie średnie bądź wyższe;
    • komunikatywności, sumienności;
    • doskonałej organizacji pracy własnej;
    • umiejętności pracy w zespole;
    • mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej bądź spedycji.

    Czego możesz od nas oczekiwać:

    • pracy w młodym, dynamicznym zespole w firmie o uregulowanej pozycji na rynku;
    • umowy o pracę;
    • transparentnych warunków wynagrodzenie, motywacyjnego systemu wynagrodzeń;
    • możliwości rozwoju - finansowanie lub współfinansowanie szkoleń;
    • atrakcyjnych pakietów socjalnych (wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne, wyprawki dla dzieci, zajęcia integracyjne dla dzieci);
    • dofinansowanie (do 50% )do biletów do filharmonii i teatru;
    • ubezpieczenia medycznego dla Ciebie jak i całej rodziny;
    • karty benefit;
    • transportu pracowników do firmy NICZUK Spółka jawna z centrum Olsztyna, Morąga, Szałstr i Boguchwał. Więcej informacji na profilu pracodawcy - Niczuk Spółka Jawna.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    W przypadku chęci wzięcia udziału w rekrutacji, do przesyłanych dokumentów konieczne jest dołączenie następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z prowadzonym procesem rekrutacyjnym, na stanowisko: Referenta w Dziale Magazynu. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż zgoda może być w każdym momencie cofnięta (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).”

    Kandydatów zainteresowanych także innymi procesami rekrutacyjnymi, prosimy o dołączenie następującej klauzuli (jej przekazanie nie jest niezbędne, aby wziąć udział w rekrutacji):

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z prowadzonym procesem rekrutacyjnym oraz na przetwarzanie moich danych osobowych z związku z przyszłymi rekrutacjami prowadzonymi przez spółkę NICZUK Spółka jawna. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż zgoda może być w każdym momencie cofnięta (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. W sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)."

    Jednocześnie informujemy, że:
    ADMINISTRATOREM DANYCH OSOBOWYCH JEST:
    NICZUK Spółka jawna w Wilimowie, Wilimowo 2, 11-041 Olsztyn, e-mail: [email protected]

    CEL PRZETWARZANIA DANYCH
    Rozpatrzenie złożonej oferty i ewentualne skontaktowanie się z Panią/Panem w celu przeprowadzenia dalszej procedury rekrutacyjnej. Po wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych w innych rekrutacjach, dane przetwarzamy także w celu poinformowania Pani/Pana o rekrutacjach prowadzonych w przyszłości w naszej Firmie.

    DANE, KTÓRE PRZETWARZAMY

    Podanie danych w zakresie imienia (imion) i nazwiska, daty urodzenia, danych do kontaktu (dowolnie podanych przez Panią/Pana: adresu do korespondencji albo adresu e-mail albo nr telefonu), wykształcenia, kwalifikacji zawodowych oraz przebiegu dotychczasowego zatrudnienia jest obowiązkowe i wynika z Kodeksu Pracy. Będziemy przetwarzać te dane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO. Podanie danych dotyczących m.in. wizerunku, ukończonej szkoły, wykształcenia uzupełniającego, dodatkowych uprawnień, zainteresowań, informacji o stanie zdrowia i innych danych jest nieobowiązkowe, a podanie ich w dokumentach rekrutacyjnych będzie traktowane jako wyrażenie zgody na przetwarzanie tych danych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a lub art. 9 ust. 2 lit. a RODO. CZAS PRZETWARZANIA DANYCH
    1) Złożoną ofertę będziemy przetwarzać do czasu zakończenia rekrutacji. Po zakończeniu procesu naboru i wyłonieniu kandydata oferty osób niezatrudnionych są niszczone.
    2) Jeśli wyrazi Pani/ Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych w związku z przyszłymi rekrutacjami prowadzonymi przez naszą Firmę ­­– dane będą przetwarzane do końca roku następującego po roku, w którym złożono dokumenty. Po tym czasie dokumenty zostaną zniszczone.
    3) W przypadku zatrudnienia, złożone dokumenty zostaną włączone do akt osobowych na podstawie Kodeksu Pracy.

    PRZYSŁUGUJĄCE PRAWA
    Wyrażoną zgodę można wycofać w dowolnym momencie wysyłając wiadomość na adres e-mail: [email protected] lub za pomocą poczty tradycyjnej. Wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia ich przetwarzania.
    Posiada Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

    KONTAKT Z INSPEKTOREM OCHRONY DANYCH
    Inspektorem Ochrony Danych jest Pan Michał Cupiał, do którego można kierować pytania w zakresie przetwarzania danych osobowych na adres e-mail: [email protected]