Ta oferta pracy jest nieaktualna od 293 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Referent w Dziale Operacji

  • Kraków, małopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 05.06.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Kraków
    Region: małopolskie

    Opis stanowiska:

    • Praca biurowa,
    • Prowadzenie korespondencji,
    • Sporządzanie zestawień i raportów,
    • Wprowadzenie danych do baz danych,
    • Analiza danych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie,
    • Dobra znajomość Microsoft Office, zwłaszcza Excel,
    • Komunikatywność,
    • Dobre zdolności organizacyjne i komunikacyjne oraz samodzielność w działaniu,
    • Uprzejmość, profesjonalizm w działaniu,
    • Umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę,
    • Normowany czas pracy,
    • Przyjazną atmosferę w pracy,
    • Stabilność zatrudnienia w dużej ogólnopolskiej firmie,
    • Dogodna lokalizacja,
    • Szkolenia przygotowujące do pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej