Ta oferta pracy jest nieaktualna od 285 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Referent w Dziale Organizacyjnym

  • Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • Asystent
  • 08.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

    Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. jest firmą działającą od 1962 roku, świadczącą usługi dla ponad 35 000 tysięcy mieszkańców gminy Grodzisk Mazowiecki w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i usuwania, oczyszczania ścieków i wód opadowych oraz oczyszczania ścieków z terenów: Milanówka, Brwinowa, Podkowy Leśnej.

    Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Referenta w Dziale Organizacyjnym

    Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki
    Region: mazowieckie
    Numer referencyjny: Referent

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za obsługę korespondencji Spółki oraz zastępstwa w sekretariacie Zarządu Spółki. .

    ZADANIA:

    • Zapewnienie sprawnego obiegu korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej.
    • Obsługa archiwum Spółki.
    • Przyjmowanie, skanowanie, rejestrowanie i archiwizowanie korespondencji przychodzącej
      i wychodzącej ze Spółki.
    • Łączenie wewnętrznych i zewnętrznych rozmów telefonicznych.
    • Obsługa urządzeń biurowych i zapewnienie prawidłowego ich funkcjonowania.
    • Nadawanie i odbiór przesyłek pocztowych/kurierskich, kopertowanie i wysyłanie korespondencji, przygotowywanie miesięcznych rozliczeń kosztów przesyłek.
    • Obsługa spotkań w Sali konferencyjnej.
    • Obsługa sekretariatu Zarządu Spółki podczas nieobecności pracownika.

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie min. średnie.
    • Umiejętność obsługi komputera (Windows oraz aplikacje Excel, Word).
    • Znajomość zasad profesjonalnej obsługi Klienta.
    • Komunikatywność, pozytywne nastawienie do ludzi, wysoka kultura osobista.
    • Umiejętność pracy po presją czasu, emocji.
    • Umiejętność dochowania tajemnicy, dyskrecja.
    • Umiejętność pracy w zespole oraz aktywna postawa  wobec postawionych zadań.

    DODATKOWYMI ATUTAMI BĘDĄ:

    • Doświadczenie zawodowe w obsłudze sekretariatu/kancelarii.
    • Prawo jazdy kat. B.
    • Wykształcenie wyższe.

    OFERUJEMY:

    • Pracę w stabilnej firmie.
    • Zatrudnienie na umowę o pracę.
    • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego.
    • Pakiet medyczny.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. W tytule maila proszę wpisać Nr ref.: Referent, lub osobiście w siedzibie Spółki przy ul. Cegielnianej 4 od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30.

    NA APLIKACJE CZEKAMY DO 02.01.2018r.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. 2014.1182  z późn. zm.).