Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Referent w Dziale Sprzedaży Eksportowej

  • Wola Duża (pow. lubelski), lubelskie
  • Specjalista
  • 01.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wzbogacamy życie i dostarczamy przyjemności

    AMBRA S.A. jest wiodącym producentem, importerem i dystrybutorem win w Europie Środkowej i Wschodniej. W ofercie posiadamy m.in.  wina musujące i klasyczne, wermuty, brandy, napoje musujące dla dzieci oraz inne wyroby alkoholowe. Kluczowe marki należące do Spółki  to Dorato, Cin & Cin, Fresco, El Sol, Pliska, Cydr Lubelski oraz Piccolo. W naszej ofercie znajdują się także wysokogatunkowe wina pochodzące ze znanych regionów winiarskich Francji, Włoch, Hiszpanii, Bułgarii, Chile i Australii. Od lat towarzyszymy naszym klientom przy wielu okazjach, które warto uczcić dobrym winem.

    Jeśli interesują Cię zagadnienia związane z obsługą sprzedaży zagranicznej, swobodnie komunikujesz się w języku angielskim i rosyjskim, łatwo nawiązujesz kontakty, jesteś otwarty na zdobywanie wiedzy i umiejętności, stawiasz pierwsze kroki na rynku pracy oraz chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe i obycie biznesowe, to ta oferta pracy jest skierowana właśnie do CIEBIE!

    Obecnie poszukujemy osoby do pracy w naszym Zakładzie Produkcyjnym w Woli Dużej koło Biłgoraja woj. lubelskie na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wola Duża (pow. lubelski)

    Zakres obowiązków:

    • wsparcie Kierownika Działu w realizacji bieżących zadań i obowiązków,
    • bieżący kontakt telefoniczny i mailowy z kontrahentami zagranicznymi,
    • zbieranie informacji dotyczących wymagań i potrzeb klientów zagranicznych,
    • przygotowywanie dokumentacji wewnątrzwspólnotowej oraz kontakt z urzędem celnym i agencją celną w celu realizacji zamówień,
    • kontrolowanie rozliczeń z kontrahentami zagranicznymi,
    • przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji,
    • przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do uzyskania wymaganych licencji i zezwoleń,
    • elektroniczna ewidencja i archiwizacja umów i dokumentów.

    Od kandydatów/kandydatek oczekujemy:

    • rozumienia i otwartej postawy w stosunku do oczekiwań klientów,
    • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B2) – warunek konieczny,
    • znajomości języka rosyjskiego – mile widziana,
    • praktycznej znajomości obsługi MS Office, w szczególności Excel i Word,
    • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: zarządzanie, logistyka),
    • samodzielności i zaangażowania w wykonywaniu obowiązków,
    • łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
    • gotowości do zdobywania wiedzy i uczenia się.

    W zamian oferujemy:

    • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
    • poznania zasad funkcjonowania handlu zagranicznego,
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • zespołową i przyjazną atmosferę w pracy,
    • system benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ZFŚS).

    KLAUZULA INFORMACYJNA

    Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych (ADO) kandydatów do pracy ujawnionych w dokumentach rekrutacyjnych jest  AMBRA S.A. ul. Puławska 336, 02-819 Warszawa, tel. 22 566 33 00, [email protected]

    Przestrzeganie zasad ochrony danych w AMBRA S.A. nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych (IOD). Inspektor Ochrony Danych to osoba, z którą może się Pani/ Pan kontaktować mając pytania lub wątpliwości w zakresie przetwarzania Pana/Pani danych przez spółką Ambra S.A. Może to Pani/Pan uczynić na trzy sposoby:

    1)    mailowo:  [email protected]
    2)    telefonicznie: (22) 566 33 00
    3)    korespondencyjnie: Ambra S.A., ul. Puławska 336 02-819 Warszawa

    Po zapoznaniu się z treścią powyższej klauzuli informacyjnej prosimy dodatkowo o umieszczenie w CV poniższych oświadczeń:

    „Oświadczam, że zapoznałem/-łam się z treścią klauzuli informacyjnej dotyczącej Administratora Danych Osobowych umieszczonej w treści ogłoszenia o pracę.”

    „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „RODO) przez spółkę AMBRA S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 336 wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000041726, z kapitałem zakładowym w wysokości 25.206.644,00 PLN (w całości wpłaconym) (dalej jako „Spółka”) w celu prowadzenia przez Spółkę procesu rekrutacji”

    Informujemy, że CV niezawierające dwóch powyższych Oświadczeń nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacyjnym i zostaną usunięte.

    DOŁĄCZ DO NAS!
    www.ambra.com.pl