Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Referent w dziale utrzymania ruchu

Ideal Automotive Zielona Góra Sp. z o.o.O firmie

Ideal Automotive Zielona Góra Sp. z o.o.

Nowy Kisielin-Naukowa 11

Nowy Kisielin (pow. zielonogórski)

Twój zakres obowiązków

  • planowanie dostaw materiałów na magazyn części zamiennych

  • prowadzenie magazynu części zamiennych

  • pozyskiwanie ofert na części zamienne zgodnie ze specyfikacją techniczną

  • tłumaczenia niemiecko - polskie, oraz zarządzanie dokumentacją

  • przechowywanie i archiwizowanie dokumentów

  • zarządzanie standardami i specyfikacjami w UR

  • opracowywanie oraz przygotowanie danych statystycznych oraz raportów

  • zarządzanie danymi, dokumentami i dokumentacją UR

  • wsparcie personelu UR po wcześniejszym uzgodnieniu z kierownikiem UR

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej mile widziane

  • Umiejętność obsługi MS Office

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność, umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji, dokładność

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Prywatna opieka medyczna finansowana przez pracodawcę

  • System premiowy

  • Szeroki pakiet ZFFŚ

  • Pracę w świetnej atmosferze, z inspirującymi ludźmi

  • Narzędzia wspierające rozwój zawodowy

  • Skuteczne szkolenia wdrożeniowe i doszkalające kompetencje stanowiskowe,

  • Możliwość używania języków obcych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy