Ta oferta pracy jest nieaktualna od 372 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Referent w Sekcji Koordynacji Nastaw

  • Radom, mazowieckie
  • Specjalista
  • 24.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. ogłaszają rekrutację na stanowisko:

    Miejsce pracy: Radom
    BR/DE/SKN/R/11/17

    Podstawowy zakres obowiązków na stanowisku:

    • Współpraca przy prowadzeniu analiz – wyjaśnianiu przyczyn, zakresu i przebiegu awarii w sieci NN i WN;
    • Wykonywanie obliczeń zwarciowych dla układów normalnych, przejściowych i awaryjnych;
    • Opracowanie wytycznych w zakresie prądów zwarciowych i czasów trwania zwarcia w obrębie stacji elektroenergetycznych – w tym dla sieci 110KV;
    • Sporządzanie wniosków z niepoprawnego działania urządzeń EAZ;
    • Obliczanie nastaw urządzeń EAZ i automatyk sieciowych dla sieci NN i WN;
    • Prowadzenie i aktualizacja bazy danych niezbędnych do wykonywania obliczeń;
    • Bieżąca aktualizacji modelu sieci Krajowego Systemu Elektroenergetycznego.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne – elektroenergetyka, elektrotechnika lub pokrewne;
    • Doświadczenie w pracy nad dokumentacją techniczną obwodów wtórnych;
    • Znajomość teoretyczna wykonywania obliczeń zwarciowych;
    • Znajomość podstaw teoretycznych nastawień aparatury EAZ;
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1-B2 (umożliwiającym rozumienie słownictwa technicznego i pracę na dokumentacji technicznej);
    • Prawo jazdy kat. B;
    • Mile widziane posiadanie uprawnień kwalifikacyjnych eksploatacji „E”;
    • Umiejętność samodzielnej oraz zespołowej pracy, dokładność, umiejętność analitycznego i logicznego myślenia;
    • Bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office.

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie dokumentów aplikacyjnych do dnia

    08 grudnia 2017 r.

    Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie i po zakończeniu procesu rekrutacyjnego.

    PSE S.A. zastrzega sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

    Administratorem danych jest Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. z siedzibą w Konstancin-Jeziorna 05-520, Warszawska 165. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.