Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Referent w Sekretariacie Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie

IZBA ADWOKACKA W WARSZAWIE

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Główne zadania:

  • przygotowywanie materiałów na posiedzenia Rady, sporządzanie protokołów i notatek z posiedzeń,
  • przygotowywanie projektów uchwał, stanowisk i decyzji administracyjnych,
  • obsługa sekretariatu Prezydium i Biura Okręgowej Rady Adwokackiej,
  • udział w pracach i wydarzeniach związanych z ustawowymi zadaniami Okręgowej Rady Adwokackiej,
  • uczestnictwo w pracach przy Zgromadzeniu Izby,
  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentacji i informacji,
  • archiwizowanie dokumentów i dbanie o ich prawidłowe przechowywanie.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (prawo lub administracja będzie dodatkowym atutem),
  • co najmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • umiejętność i doświadczenie w zakresie protokołowania posiedzeń, oraz zasad wykonywania czynności kancelaryjnych,
  • bardzo dobra obsługa komputera - pakiet Ms Office (Excel, Word, PowerPoint),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • korzystanie z pełni praw publicznych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego,
  • pracę w prestiżowym miejscu z tradycjami,
  • pracę w dogodnej lokalizacji – Śródmieście,
  • świadczenia socjalne

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać w języku polskim za pomocą przycisku do aplikowania. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji, zawierającej CV (zawierające klauzule) i list motywacyjny.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne