Oferta pracy

Referent w Studium Językowym

Uniwersytet im. Adama MickiewiczaO firmie

3 0003 200 brutto / mies.
  • Grunwaldzka 6, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza

Grunwaldzka 6

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie, aktualizacja i koordynacja zapisów na kursy komercyjne orgaznizowane przez Studium Językowe UAM (angielski, francuski).

  • koordynowanie, porządkowanie zapisów studentów na lektoraty i egzaminy certyfikacyjne z języków obcych w systemie USOS.

  • prace administracyjne związane z funkcjonowaniem jednostki.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • biegła umiejętność obsługi pakietu Ms Office,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • dobra organizacja pracy, samodzielność, skrupulatność,

  • kreatywność i umiejętność podejmowania decyzji w ramach powierzonych obowiązków,

  • umiejętność pracy w zespole oraz dbałość o dotrzymywanie terminów,

  • wysoka kultura osobista, zdolności interpersonalne, komunikatywność i doświadczenie w obsłudze klienta.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • udział w unikalnych projektach marketingowo-promocyjnych,

  • szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych,

  • rozwój kwalifikacji zawodowych m.in. poprzez dostęp do narzędzi,

  • możliwość realizacji własnych pomysłów,

  • atmosferę szacunku i współpracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • "13" pensja

  • Stojaki na rowery

  • Atmosfera szacunku i współpracy

  • Wspieranie pracowników z niepełnosprawnościami

  • Dodatkowe dni wolne na kształcenie

Jeden z najlepszych ośrodków akademickich i badawczych w Polsce, uczelnia łącząca tradycję, wybitne osiągnięcia naukowe z atrakcyjnymi i nowoczesnymi programami kształcenia.

Przewiń do profilu firmy