Ta oferta pracy jest nieaktualna od 484 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Referent w Wydziale Rejestracji Danych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ProService Agent Transferowy jest liderem świadczącym profesjonalne usługi dla polskich i zagranicznych funduszy inwestycyjnych oraz innych czołowych firm z sektora finansowego. Poszukujemy Pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa-Ursynów

    Dlaczego warto z nami pracować?

    • zdobędziesz doświadczenie w branży finansowej, w zakresie obsługi i rozliczenia transakcji Uczestników TFI
    • zyskasz stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stale rozwijającej się Firmie obsługującej rynki finansowe w Polsce i Europie
    • dołączysz do zespołu, który chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem
    • będziesz miał możliwość zgłaszania i realizowania własnych pomysłów mających realny wpływ na funkcjonowanie naszej Firmy
    • możesz realizować swoje pasje i zainteresowania w ramach Sekcji zainteresowań: biegowej, piłki nożnej, siatkarskiej, fotograficznej, gier planszowych, warsztatów programowania oraz warsztatów kulinarnych
    • otrzymasz atrakcyjny pakiet socjalny w tym m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć rekreacyjnych, nauki języka angielskiego, ubezpieczenie grupowe, karty Edenred doładowywane z okazji świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy
    • co czwartek czekają na Ciebie świeże owoce

    Jakie zadania będziesz realizować?

    • wprowadzenie danych do bazy danych
    • rejestrowanie zleceń naszych Klientów
    • udział w testach nowych funkcjonalności tworzonego przez nas oprogramowania
    • współpraca z innymi Zespołami w zakresie wewnętrznego obiegu dokumentów i informacji
    • archiwizacja dokumentów

    Czego oczekujemy od Kandydata?

    • umiejętności szybkiego pisania na klawiaturze komputera
    • dokładności
    • dobrej organizacji pracy
    • umiejętności pracy w zespole i komunikatywności
    • nastawienia na współpracę
    • dyspozycyjności (możliwość pracy na dwie zmiany w godzinach: 08:00-20:00)
    • znajomość środowiska Windows
    • wykształcenia średniego

     Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie dokumentów (CV) klikając w przycisk:

    Odwiedź nas na

    Jednocześnie prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ProService Agent Transferowy Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Przyjmuję do wiadomości, ze przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz do ich poprawiania.