Ta oferta pracy jest nieaktualna od 275 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Referent w Wydziale Rejestracji Danych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-01-20

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

ProService Agent Transferowy jest liderem świadczącym profesjonalne usługi dla polskich i zagranicznych funduszy inwestycyjnych oraz innych czołowych firm z sektora finansowego. Poszukujemy Pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa-Ursynów

Dlaczego warto z nami pracować?

  • zdobędziesz doświadczenie w branży finansowej, w zakresie obsługi i rozliczenia transakcji Uczestników TFI
  • zyskasz stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stale rozwijającej się Firmie obsługującej rynki finansowe w Polsce i Europie
  • dołączysz do zespołu, który chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem
  • będziesz miał możliwość zgłaszania i realizowania własnych pomysłów mających realny wpływ na funkcjonowanie naszej Firmy
  • możesz realizować swoje pasje i zainteresowania w ramach Sekcji zainteresowań: biegowej, piłki nożnej, siatkarskiej, fotograficznej, gier planszowych, warsztatów programowania oraz warsztatów kulinarnych
  • otrzymasz atrakcyjny pakiet socjalny w tym m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć rekreacyjnych, nauki języka angielskiego, ubezpieczenie grupowe, karty Edenred doładowywane z okazji świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy
  • co czwartek czekają na Ciebie świeże owoce

Jakie zadania będziesz realizować?

  • wprowadzenie danych do bazy danych
  • rejestrowanie zleceń naszych Klientów
  • udział w testach nowych funkcjonalności tworzonego przez nas oprogramowania
  • współpraca z innymi Zespołami w zakresie wewnętrznego obiegu dokumentów i informacji
  • archiwizacja dokumentów

Czego oczekujemy od Kandydata?

  • umiejętności szybkiego pisania na klawiaturze komputera
  • dokładności
  • dobrej organizacji pracy
  • umiejętności pracy w zespole i komunikatywności
  • nastawienia na współpracę
  • dyspozycyjności (możliwość pracy na dwie zmiany w godzinach: 08:00-20:00)
  • znajomość środowiska Windows
  • wykształcenia średniego

 Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie dokumentów (CV) klikając w przycisk:

Odwiedź nas na

Jednocześnie prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ProService Agent Transferowy Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Przyjmuję do wiadomości, ze przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz do ich poprawiania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się