Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Referentka/Referent ds. obsługi studentów

Akademia Sztuki w SzczecinieO firmie

  • plac Orła Białego 2
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Akademia Sztuki w Szczecinie

plac Orła Białego 2

Szczecin

Zakres obowiązków:

  • Wydawanie indeksów, legitymacji oraz dyplomów
  • Przygotowywanie i wydawanie poszczególnych zaświadczeń
  • Przygotowywanie list grup dziekańskich studenckich
  • Rozliczanie semestralne studentów zgodnie z obowiązującym w Uczelni harmonogramem roku akademickiego
  • Przygotowywanie dla studentów kart okresowych osiągnięć studentów
  • Przygotowywanie protokołów zaliczeń i egzaminów oraz druków niezbędnych do obrony prac
  • Sporządzanie sprawozdań z wyników sesji i sprawozdań rocznych
  • Sporządzanie zestawień o ukończeniu studiów oraz decyzji o skreśleniu z listy studentów
  • Sporządzanie zestawień, danych i informacji dla poszczególnych wydziałów
  • Sporządzanie decyzji i przekazywanie ich studentom, np. o skreśleniu, udzieleniu urlopu wraz ze śledzeniem terminów wypełnienia warunków określonych decyzją

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe,
  • Staż pracy co najmniej 4 lata,
  • Znajomość ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce oraz aktów prawnych związanych z organizacją i przebiegiem proceu nauczania będzie dodatkowym atutem,
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych, operatywność, komunikatywność,
  • Znajomość obsługi komputera, w tym MS Office.

Zatrudnienie na umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy.

Ogłoszenie archiwalne